Strefa
Mechanika
logotyp

Umów się na serwis bez wychodzenia z domu

Serwisy

( 60 wyników)
Pokaż serwisy na mapie

Roweromaniak

Rzgowska 145, Łódź
42 646 36 02
Pon: 10:00 - 18:00
Wt: 10:00 - 18:00
Śr: 10:00 - 18:00
Czw: 10:00 - 18:00
Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nie: nieczynne
Rowery to nasza pasja. Nie zatrudniamy przypadkowych osób tylko czynnych uczestników maratonów MTB czy wyścigów szosowych dzięki czemu rowery nie mają dla nas żadnych tajemnic Śledzimy na bieżąco co modne, co wygodne, jaki osprzęt najlepiej się sprawdza, wszystko po to aby nasz klient czuł, że trafił do miejsca gdzie doradzą mu jak przyjacielowi – bo przecież interesuje się tym samym co i my. Stworzyliśmy największy sklep rowerowy w dzielnicy Górna. To cieszy i motywuje. Cały czas poszerzamy nasz asortyment tak, aby nasza oferta była coraz ciekawsza a ceny były atrakcyjne.

Roweromaniak

Cennik

Na wykonaną usługę udzielamy gwarancji.
Oddając w nasze ręce swój rower jesteś pewien, że zostanie on należycie potraktowany, gdyż zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Pamiętaj!
Nie jesteśmy zwykłymi serwisantami tylko zapalonymi rowerzystami więc znamy się na swojej pracy!!!
Podchodzimy profesjonalnie do każdego roweru!
  • Kompleksowy przegląd roweru 300 zł
  • Przegląd regulacyjny 180 zł
  • Przegląd gwarancyjny (w zależności od marki) 90-150 zł
  • Przegląd gwarancyjny rowerów zakupionych w naszym sklepie 90 zł
  • Gwintowanie rury sterowej 20 zł
  • Gwintowanie suportu 25 zł
  • Centrowanie koła (z wymianą szprychy + 5zł) 30-35 zł
  • Przeplatanie koła z centrowaniem 80 zł
  • Smarowanie łożysk koła przedniego 35 zł
  • Smarowanie łożysk koła tylnego 35 zł
  • Smarowanie łożysk kierownicy 25 zł
  • Smarowanie łożysk suportu 50 zł
  • Wymiana widelca 50 zł
  • Wymiana dętki koła przedniego 20 zł
  • Wymiana dętki koła tylnego 25 zł
  • Wymiana pedałów 10 zł
  • Wymiana opony 25 zł
  • Wymiana łańcucha 10 zł
  • Wymiana mechanizmu korbowego 40 zł
  • Wymiana wolnobiegu/kasety 20 zł
  • Wymiana klocków hamulcowych 20 zł
  • Wymiana linki hamulca 10 zł
  • Wymiana przerzutki 40 zł
  • Odpowietrzanie hamulca hydraulicznego 50-80 zł
  • Regulacja hamulców 25 zł
  • Regulacja hamulców tarczowych 35 zł
  • Regulacja przerzutki przedniej/tylnej 25-30 zł
  • Montaż akcesoriów zakupionych w naszym sklepie Gratis
  • Montaż chwytów 10 zł
  • Montaż stopki 10 zł
  • Montaż licznika 20 zł
  • Montaż sterów 10 zł
  • Prostowanie haka przerzutki 30 zł
  • Frezowanie mocowania zacisku tarczowego 15 zł
  • Frezowanie mufy suportowej 35 zł
  • Powyższe ceny dotyczą rowerów firmowych
  • W przypadku tzw. rowerów z hipermarketów i giełdowych, ceny mogą ulec zmianie !!!
  • Przechowywanie roweru po terminie odbioru po miesiącu 50 zł
  • Odebranie roweru z domu i przywiezienie roweru do domu 20-50 zł

Centrum Rowerowe Olsztyn

Sikorskiego 27, Olsztyn
791 443 558
Pon: 10:00 - 18:00
Wt: 10:00 - 18:00
Śr: 10:00 - 18:00
Czw: 10:00 - 18:00
Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nie: nieczynne
Nasza historia rozpoczęła się w 2006 roku z chwilą otwarcia sklepu stacjonarnego Centrum Rowerowe w Olsztynie mieszczącego się na ulicy Sikorskiego. Od tego czasu nieustannie stawiamy na rozwój, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży rowerowej. Naszym celem jest zrozumieć oczekiwania i potrzeby klientów. Dlatego słuchamy i jesteśmy otwarci na sugestie w celu dostarczenia jak najbardziej optymalnej oferty satysfakcjonującej klienta. Serwisujemy amortyzatory Lefty i Rock Shox.

Centrum Rowerowe Olsztyn

Cennik

Rower oddawany do serwisu powinien być czysty, w przeciwnym wypadku doliczona zostanie cena mycia roweru.
W przypadku nietypowch lub niewymienionych usług cena ustalana jest z klientem przed wykonaniem usługi.
Godzina pracy serwisanta kosztuje 150zł.
Serwisant może odmówić wykonania usługi jeśli rower jest w złym stanie technicznym i nie nadaje się do bezpiecznej jazdy.
  • CENNIK PRZEGLĄDÓW
  • Wstępna ocena stanu technicznego roweru Bezpłatna
  • Przegląd ogólny roweru 75 zł
  • Regulacja przerzutek, hamulców, dokręcenie połączeń śrubowych, kasowanie luzów, kontrola stanu kół i opon, smarowanie łańcucha
  • Przegląd ogólny roweru elektrycznego 120 zł
  • Przegląd ogólny + podłączenie do komputera i aktualizacja
  • Przegląd ogólny z linkami i odpowietrzaniem 230 zł
  • Przegląd ogólny + wymiana linek i pancerzy, wymiana płynu hamulcowego z odpowietrzaniem
  • Przegląd rozszerzony roweru 200 zł
  • Przegląd ogólny + smarowanie piast, sterów
  • Przegląd rozszerzony z linkami i odpowietrzaniem 330 zł
  • Przegląd rozszerzony + wymiana linek i pancerzy, wymiana płynu hamulcowego z odpowietrzaniem
  • Przegląd gwarancyjny roweru kupionego w naszych sklepach 50 zł
  • Regulacja przerzutek, hamulców, dokręcenie połączeń śrubowych, kasowanie luzów, kontrola stanu kół i opon, smarowanie łańcucha
  • Przegląd gwarancyjny roweru kupionego w innym sklepie 250 zł
  • Regulacja przerzutek, hamulców, dokręcenie połączeń śrubowych, kasowanie luzów, kontrola stanu kół i opon, smarowanie łańcucha
  • Przegląd zerowy nowego roweru 350 zł
  • Mycie roweru - sam rower, bez napędu 60 zł
  • Mycie napędu - mechanizm korbowy, łańcuch, kaseta, przerzutki 90 zł
  • Mycie roweru z napędem - rower, mechanizm korbowy, łańcuch, kaseta, przerzutki 130 zł
  • Smarowanie łańcucha (jeśli łańcuch nie wymaga mycia) 10 zł
  • HAMULCE MECHANICZNE
  • Regulacja hamulca V-Brake 20 zł
  • Wymiana klocków hamulca z regulacją - V-Brake 25 zł
  • Wymiana klocków hamulca z regulacją - Tarczowe 30 zł
  • Wymiana linki hamulca lub linki z pancerzem 30 zł
  • Wymiana szczęk hamulca V-Brake z regulacją 30 zł
  • Wymiana klamek hamulca MTB 40 zł
  • PRZERZUTKI
  • Regulacja przerzutki (przód lub tył) 20-40 zł
  • Wymiana linki przerzutki lub linki z pancerzem - prowadzenie zewnętrzne 25 zł
  • Wymiana linki przerzutki lub linki z pancerzem - prowadzenie wewnętrzne 70 zł
  • Wymiana przerzutki (przód lub tył z regulacją) 45 zł
  • Wymiana haka przerzutki 45 zł
  • Prostowanie haka przerzutki 40 zł
  • Wymiana kółek przerzutki 25 zł
  • Wymiana manetki przerzutki 40 zł
  • Wymiana klamkomanetki w rowerze szosowym 70 zł
  • Serwis hamulca przerzutki Shimano (sprzęgiełko) - czyszczenie, smarowanie i napięcie kluczem dynamometrycznym 40 zł
  • KOŁA, OPONY, DĘTKI, PIASTY
  • Wymiana dętki, opony lub opaski w rowerze z przerzutkami 20 zł
  • Wymiana dętki, opony lub opaski w rowerze z piastą wielobiegową lub torpedo 35 zł
  • Wymiana dętki, opony lub opaski w rowerze typu holenderka z pełną osłoną łańcucha 80 zł
  • Wymiana dętki, opony lub opaski w rowerze elektrycznym 60 zł
  • Wymiana dętki, opony lub opaski w samym kole 20 zł
  • Wymiana dętki, opony lub opaski w hulajnodze elektrycznej 8 cali (Xiaomi) 70 zł
  • Opony bezdętkowe - założenie opaski, montaż wentylka, i zalanie jednego koła płynem uszczelniającym (usługa) 40 zł
  • Opony bezdętkowe - zalanie jednego koła płynem uszczelniającym (usługa) 25 zł
  • Centrowanie koła 25-50 zł
  • Wymiana szprychy z centrowaniem 35-60 zł
  • Zaplecenie koła (usługa) - zaplecenie na nowych częściach (szprychy J-bend) 80 zł
  • Zaplecenie koła (usługa) - zaplecenie na nowych częściach (szprychy Straight-pull) 120 zł
  • Przeplecenie koła (usługa) - rozplecenie starego i zaplecenie nowego koła (szprychy J-bend) 90 zł
  • Przeplecenie koła (usługa) - rozplecenie starego i zaplecenie nowego koła (szprychy Straight-pull) 140 zł
  • Wymiana łożysk w kole (usługa) - wyprasowanie i wprasowanie łożysk 70 zł
  • Wymiana osi (usługa) - w kole z kasetą 50 zł
  • Wymiana osi (usługa) - w kole z wolnobiegiem 35 zł
  • Smarowanie piasty - koło tył - kaseta 40 zł
  • Smarowanie piasty - koło tył – wolnobieg 35 zł
  • Smarowanie piasty - koło przód 30 zł
  • Przegląd piasty planetarnej 160 zł
  • Smarowanie ratchet set piasty 25 zł
  • HAMULCE HYDRAULICZNE
  • Odpowietrzenie hamulców hydraulicznych - olej mineralny 50 zł
  • Odpowietrzenie hamulców hydraulicznych - DOT 5.1 60 zł
  • Montaż tarczy 20 zł
  • Wymiana klocków hamulca 25 zł
  • Wymiana przewodu lub klamki z zalaniem - prowadzenie zewnętrzne 70 zł
  • Wymiana przewodu lub klamki z zalaniem - prowadzenie wewnętrzne 100 zł
  • Skrócenie przewodu 30 zł
  • STERY I WIDELCE
  • Smarowanie sterów 40 zł
  • Wymiana sterów - stery łożyskowane 55 zł
  • Nabicie bieżni na widelec - widelec zdjęty z roweru 20 zł
  • Skrócenie rury sterowej widelca 35 zł
  • Nabicie gwiazdki widelca 20 zł
  • Gwintowanie rury widelca - rura 1 i 1/8 cala 50 zł
  • Montaż widelca 50 zł
  • NAPĘD
  • Wymiana korby 30 zł
  • Wymiana łańcucha 20 zł
  • Montaż spinki łańcucha - usługa 15 zł
  • Wymiana wolnobiegu lub kasety 25 zł
  • Wymiana napędu - suport, korba, łańcuch i kaseta lub wolnobieg 80 zł
  • Smarowanie suportu 50 zł
  • Wymiana suportu 50 zł
  • Naprawa gwintu pedała w korbie - poprawienie gwintu gwintownikiem 1/2 cali lub 9/16 cala 30 zł
  • Naprawa gwintu pedała w korbie - wstawienie tulei gwintowanej 130 zł
  • RAMA
  • Wymiana kierownicy - demontaż + montaż 40-120 zł
  • Obcięcie kierownicy 20 zł
  • Wymiana chwytów 15 zł
  • Wymiana owijki 60 zł
  • Wymiana ramy w rowerze - demontaż + montaż 500 zł
  • Sprawdzenie geometrii ramy 100 zł
  • Wycena powypadkowa roweru - usługa + raport (wersja papierowa lub e-mail) 200 zł
  • Wymiana gwintu mocowania koszyka do bidonu 60-70 zł
  • Wymiana łożysk zawieszenia full-suspension - wyprasowanie i wprasowanie łożysk od 300 zł
  • PRZEGLĄD / NAPRAWA AMORTYZATORA
  • Rock Shox 250-400 zł
  • Rock Shox (tył) 250-450 zł
  • Fox, elite, performance 32-34 mm 500-800 zł
  • Fox (z Brain) w zależności od stanu od 500 zł
  • inne 250-700 zł
  • MONTAŻ AKCESORIÓW
  • licznik 10 zł
  • pedały 15 zł
  • bloki w butach 20 zł
  • koszyk bidonu 10 zł
  • koszyk na kierownice 25 zł
  • lampki na baterie 10 zł
  • lampka na dynamo 20 zł
  • bagażnik lub fotelik Hamax 40 zł
  • błotniki sportowe 20 zł
  • błotniki pełne z drutem 60 zł
  • stopka 20 zł
  • inne 10-80 zł

Bikemia

Wydawnicza 1/3, Łódź
42 672 44 42
Pon: 10:00 - 18:00
Wt: 10:00 - 18:00
Śr: 10:00 - 18:00
Czw: 10:00 - 18:00
Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nie: nieczynne
Szukasz sprawdzonego serwisu rowerowego, który profesjonalnie i szybko naprawi zepsuty rower, czy usunie usterkę na którą zwyczajnie nie masz czasu? Dojeżdżasz do pracy a Twój rower wymaga przeglądu? Potrzebujesz sprawnego zawieszenia w rowerze zjazdowym? Pamiętaj że jazda na rowerze to przede wszystkim sport na świeżym powietrzu i aktywny sposób na spędzanie wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Dokonaj przeglądu lub ewentualnej naprawy swoich dwóch kółek w najlepszym serwisie rowerowym w Łodzi!

Bikemia

Cennik

Podane poniżej ceny są orientacyjne i dotyczą rowerów firmowych.

W przypadku rowerów typu "hipermarket" ceny mogą ulec zmianie.
  • Mały przegląd 70 zł
  • Przegląd standard 140 zł
  • Przegląd rozszerzony 250 zł
  • Wymiana dętki lub opony 15 zł
  • Inne prace serwisowe wyceniane z przelicznika (cena za 1h) 70 zł
  • W przypadku nieodebrania roweru za każdy miesiąc po terminie odbioru 50 zł

Cozmo Bike

ul. 3 maja 84a, Izabelin C
500 126 166
Pon: 11:00 - 19:00
Wt: 11:00 - 19:00
Śr: 11:00 - 19:00
Czw: 11:00 - 19:00
Pt: 11:00 - 19:00
Sob: 10:00 - 15:00
Nie: nieczynne
Nasze Doświadczenie do Twojej dyspozycji. Nasz zespół składa się z pasjonatów rowerowych, którzy przez lata zgromadzili bogate doświadczenie w pracy z rowerami. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i zawsze dążymy do doskonalenia naszych umiejętności, aby zapewnić naszym klientom jeszcze lepsze usługi. Jako zespół skupiamy się na zapewnieniu naszym klientom najlepszej jakości usług i indywidualnego podejścia.

Cozmo Bike Kasprowicza 63

Kasprowicza 63, Warszawa
571 233 655 , Odbiór roweru po 17:00
Pon: 11:00 - 19:00
Wt: 11:00 - 19:00
Śr: 11:00 - 19:00
Czw: 11:00 - 19:00
Pt: 11:00 - 19:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nie: nieczynne
Nasze Doświadczenie do Twojej dyspozycji. Nasz zespół składa się z pasjonatów rowerowych, którzy przez lata zgromadzili bogate doświadczenie w pracy z rowerami. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i zawsze dążymy do doskonalenia naszych umiejętności, aby zapewnić naszym klientom jeszcze lepsze usługi. Jako zespół skupiamy się na zapewnieniu naszym klientom najlepszej jakości usług i indywidualnego podejścia.

Cozmo Bike Kasprowicza 63

Cennik

  • PRZEGLĄD GWARANCYJNY 50 zł
  • (sprawdzenie połączeń śrubowych, regulacja przerzutek, hamulców i sterów, centrowanie i naciągnięcie szprych)
  • PRZEGLĄD BEZ MYCIA 180 zł
  • (regulacja przerzutek, hamulców i sterów, centrowanie kół, sprawdzenie połączeń śrubowych)
  • PRZEGLĄD Z MYCIEM 250 zł
  • (mycie roweru i napędu, regulacja przerzutek, hamulców i sterów, centrowanie kół, sprawdzenie połączeń śrubowych)
  • PRZEGLĄD GENERALNY 3 miesiące gwarancji 300 zł
  • (mycie roweru i napędu, smarowanie i regulacja piast, sterów, suportu, centrowanie kół, sprawdzenie połączeń śrubowych, regulacja przerzutek, hamulców)
  • PRZEGLĄD GENERALNY 3 miesiące gwarancji 350 zł
  • ROWERU Z PEŁNĄ AMORTYZACJĄ (mycie roweru i napędu, smarowanie i regulacja piast, sterów, suportu, centrowanie kół, sprawdzenie połączeń śrubowych, regulacja przerzutek, hamulców + kontrola)
  • PRZEGLĄD GENERALNY 3 miesiące gwarancji 450 zł
  • ROWERU Z PEŁNĄ AMORTYZACJĄ (mycie roweru i napędu, smarowanie i regulacja piast, sterów, suportu, centrowanie kół, sprawdzenie połączeń śrubowych, regulacja przerzutek, hamulców + kontrola, czyszczenie i ewentalna wymiana łożysk w zawieszeniu)
  • PRZEKŁADKA RAMY 300 zł
  • (demontaż części z ramy, montaż części na ramę, + mycie części i napędu, smarowanie i regulacja piast, sterów, suportu, centrowanie kół, regulacja przerzutek, hamulców)
  • PRZERZUTKI I HAMULCE
  • Regulacja przerzutki przód 30 zł
  • Wymiana przerzutki przód + regulacja 40 zł
  • Regulacja przerzutki tył 30 zł
  • Wymiana przerzutki tył + regulacja 35 zł
  • Wymiana kółek przerzutki 20 zł
  • Wymiana linki lub pancerza do przerzutki + regulacja 40 zł
  • Regulacja hamulec V-brake 20 zł
  • Wymiana linki lub pancerza hamulcowego V-brake + regulacja 35 zł
  • Wymiana klocków hamulcowych + regulacje 35 zł
  • Wymiana hamulca V-brake + regulacja 40 zł
  • Wymiana wolnobiegu lub kasety 20 zł
  • Wymiana łańcucha 20 zł
  • SERWIS KOŁA
  • Zaplot koła 60 zł
  • Przeplot koła 100 zł
  • Centrowanie koła 20-50 zł
  • Smarowanie piasty 45 zł
  • Regulacja konusów piasty 15 zł
  • Wymiana opony lub dętki 15-60 zł
  • Montaż opony bezdętkowej (tubeless) 50 zł
  • Demontaż + montaż koła z roweru typu Holender 60 zł
  • SERWIS HAMULCA TARCZOWEGO
  • Regulacja 30 zł
  • Serwis hamulca (czyszczenie i smarowanie tłoczków + odpowietrzenie) 100 zł
  • Wymiana płynu 65 zł
  • Wymiana klocków 20 zł
  • Wymiana tarczy hamulcowej 30 zł
  • Wymiana lub skrócenie przewodu hamulcowego 60 zł
  • Montaż hamulca tarczowego + regulacja 50-70 zł
  • SERWIS SUPORTU
  • Wymiana mechanizmu korbowego 30-50 zł
  • Wymiana lub smarowanie suportu od 30 zł
  • Wymiana tarczy mechanizmu korbowego 40 zł
  • Montaż napinacza 60 zł
  • Gwintowanie suportu 50 zł
  • Wymiana pedałów 10 zł
  • Smarowanie pedałów od 30 zł
  • SERWIS STERÓW KIEROWNICY
  • Wymiana amortyzatora od 60 zł
  • Montaż amortyzatora od 50 zł
  • Docięcie rury sterowej widelca 15 zł
  • Montaż gwiazdki 10 zł
  • Smarowanie sterów kierownicy od 30 zł
  • Regulacja sterów kierownicy 15 zł
  • KIEROWNICA
  • Wymiana kierownicy 50 zł
  • Wymiana wspornika kierownicy 30 zł
  • Wymiana chwytów 15 zł
  • Montaż rogów 20 zł
  • MONTAŻ AKCESORIÓW ROWEROWYCH
  • Montaż licznika (przewodowego) 15 zł
  • Montaż licznika (bezprzewodowego) 15 zł
  • Montaż fotelika dla dziecka 30 zł
  • Montaż błotników 15-30 zł
  • Montaż nóżki 10 zł
  • Montaż bagażnika lub koszyka na kierownice 15-30 zł
  • Montaż bloków SPD do butów 25 zł
  • SERWIS AMORTYZATORÓW (cena usługi z olejem)
  • Przegląd/naprawa Argyle 409 170 zł
  • Przegląd/naprawa Argyle 318 160 zł
  • Przegląd/naprawa Argyle 302 150 zł
  • Przegląd/naprawa Boxxer WC 32 240 zł
  • Przegląd/naprawa Boxxer WC 35 240 zł
  • Przegląd/naprawa Boxxer Team/Race/Ride 32 200 zł
  • Przegląd/naprawa Boxxer Team/Race/Ride 35 200 zł
  • Przegląd/naprawa Monarch 4.2/3.3/3.1/2.1, SID XC/UTurn, Ario 2.2/2.R/2.1, Pearl, MC 3.3/3.1 240 zł
  • Serwis komory powietrznej Monarch 4.2/3.3/3.1/2.1, SID XC/UTurn 120 zł
  • Przegląd/naprawa Dart 3/2 100 zł
  • Przegląd/naprawa Dart 1 60 zł
  • Przegląd/naprawa Domain 318 UTurn/Coil z tłumikiem kompresji 170 zł
  • Przegląd/naprawa Domain 302 UTurn/Coil 150 zł
  • Przegląd/naprawa Lyrik Solo Air 210 zł
  • Przegląd/naprawa Lyrik UTurn 210 zł
  • Przegląd/naprawa Pike 454/426/409 Air UTurn 220 zł
  • Przegląd/naprawa Reba WC/Team/Race/SL/29 200 zł
  • Przegląd/naprawa Recon Race/SL/351/335/327 SoloAir 180 zł
  • Przegląd/naprawa Recon 351/335 UTurn 120 zł
  • Przegląd/naprawa Revelation 426/409 Air UTurn 220 zł
  • Przegląd/naprawa Revelation 426/409 Dual Air 190 zł
  • Przegląd/naprawa Revelation 426 UTurn 190 zł
  • Przegląd/naprawa Sid WC/Team/Race 220 zł
  • Zmiana skoku Solo Air/Dual Air 110 zł
  • Przegląd/naprawa Tora 318/302 Solo Air 120 zł
  • Przegląd/naprawa Tora 318 UTurn,302 UTurn/Coil,289 UTurn/Coil 150 zł
  • Przegląd/naprawa Totem Coil 190 zł
  • Przegląd/naprawa Totem Solo Air 210 zł
  • Wymiana tulei ślizgowych 100 zł
  • Wymiana goleni dolnych z otwartą kąpielą 80 zł
  • Wymiana goleni dolnych bez otwartej kąpieli 60 zł
  • Wymiana sprężyny Coil 60 zł
  • Wymiana sprężyny UTurn 120 zł
  • Serwis/naprawa + regulacja tłumika M-control 120 zł
  • Montaż i regulacja manetki 40 zł
  • Wymiana tłumika i montaż manetki 100 zł
  • Serwis podstawowy z wyjątkiem kąpieli otwartej (czyszczenie goleni dolnych, tulei ślizgowych, uszczelek oraz filtrów piankowych 120 zł

Turbike

Brańska 36, Bielsk Podlaski
502 654 267
Pon: 09:00 - 17:00
Wt: 09:00 - 17:00
Śr: 09:00 - 17:00
Czw: 09:00 - 17:00
Pt: 09:00 - 17:00
Sob: 09:00 - 14:00
Nie: nieczynne
Turbike to lokalny serwis rowerowy w Bielsku Podlaskim. Wybierając się w rowerową podróż po Podlasiu, zajrzyj do nas. Pomożemy każdym problemem!

Turbike

Cennik

  • Przegląd regulacyjny 60-90 zł
  • centrowanie kół
  • regulacja przerzutek
  • regulacja hamulców
  • regulacja łożysk
  • sprawdzanie połączeń śrubowych
  • smarowanie łańcucha
  • kontrola ciśnienia opon
  • *cena nie obejmuje zużytych części
  • **nie dotyczy amortyzatorów i napraw hamulców hydraulicznych
  • Przegląd konserwacyjny 120-150 zł
  • usługa jak serwis regulacyjny
  • wymiana smarów w piastach kół
  • wymiana smarów w łożyskach kierownicy
  • serwis suportu

Bikemia Tomaszów Mazowiecki

Św. Antoniego 1, Tomaszów Mazowiecki
607 129 722
Pon: 09:00 - 17:00
Wt: 09:00 - 17:00
Śr: 09:00 - 17:00
Czw: 09:00 - 17:00
Pt: 09:00 - 17:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nie: nieczynne
Potrzebujesz naprawić rower? Złożyć rower? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Doradzimy jakie podzespoły będą najlepsze, które będą pasowały a które nie. Dobierzemy prawidłowo i zamontujemy w rowerze. Piasty wielobiegowe? 3,7,8,11 biegowe Shimano zapraszamy gorąco. Cieknące hamulce, lub amortyzator nie pracuje tak jak powinien? Nic nie szkodzi, przeserwisujemy to i wiele innych rzeczy. Nie naprawiamy tylko złamanych serc i ram.

Bikemia Tomaszów Mazowiecki

Cennik

Podane powyżej ceny są orientacyjne i dotyczą rowerów firmowych. W przypadku rowerów typu "hipermarket" ceny mogą ulec zmianie.
  • Mały przegląd 99 zł
  • Optymalny przegląd 219 zł
  • Duży przegląd 399 zł
  • Wymiana dętki 10-30 zł
  • Przegląd amortyzatora 150 zł
  • Planowanie i gwintowanie mufy suportowej 60 zł
  • Centrowanie koła od 30 zł
  • Zaplatanie koła 60 zł
  • Przegląd piasty 30 zł
  • Przegląd piasty planetarnej 3 biegowej 75 zł
  • Przegląd piasty planetarnej 7/8/10 biegowych od 139 zł
  • Regulacja łożyskowania piasty 20 zł
  • Regulacja przerzutki 25 zł
  • Regulacja hamulca 20 zł
  • Wymiana linki i pancerza + regulacja 30 zł
  • Wymiana klocków hamulcowych 10 zł
  • Wymiana przerzutki/hamulca 25 zł
  • Wymiana suportu 49 zł
  • Wymiana mechanizmu korbowego 30 zł
  • Wymiana widelca przedniego 40 zł
  • Wymiana ramy 150 zł
  • Przegląd łożyskowania ramy amortyzowanej 100 zł
  • Pełen przegląd hamulca hydraulicznego z wymianą płynu 50 zł
  • Przegląd tylnego amortyzatora od 150 zł
  • Wymiana łańcucha/kasety 25 zł
  • Wymiana łożysk w ramie amortyzowanej 150 zł
  • Inne prace serwisowe wyceniane z przelicznika (cena za 1h) 70 zł
  • W przypadku nieodebrania roweru za każdy miesiąc po terminie odbioru (w sezonie tydzień) 50 zł

Bybikes.pl

Admiralska 4, Warszawa
531 465 747
Pon: 10:00 - 18:00
Wt: 10:00 - 18:00
Śr: 10:00 - 18:00
Czw: 10:00 - 18:00
Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 15:00
Nie: nieczynne
Sprawny rower to podstawa zarówno pod względem komfortu, jak i bezpieczeństwa. Regularna konserwacja i naprawa rowerów znacznie wydłuża ich żywotność oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia usterki w trakcie jazdy. To szczególnie ważne w przypadku rowerów dziecięcych. Nasz serwis rowerowy proponuje kompletny przegląd wraz z wymianą niezbędnych elementów. Na życzenie klienta przeprowadzimy serwis amortyzatorów oraz sprawimy, że jednoślad będzie wyglądał i działał niemalże jak nowy. Zamontujemy nawet akcesoria, które fabrycznie nie znajdowały się przy rowerze. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego serwisu roweru – zapraszamy do zapoznania się z zakresem świadczonych usług!

Bybikes.pl

Cennik

Koszty części użytych podczas naprawy nie są uwzględnione w cenniku. Przed wykonaniem usługi informujemy Klienta o jej orientacyjnym koszcie. Części do kwoty 30 zł wymieniamy bez uzgodnienia z Klientem. W serwisie używamy tylko profesjonalnych płynów technicznych, smarów i narzędzi rekomendowanych przez producentów komponentów. Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
  • Diagnoza serwisanta (1pkt) 30 zł
  • Diagnoza serwisanta (rower) 70 zł
  • PRZEGLĄD KONSERWACYJNY 249 zł
  • regulacja przerzutek
  • regulacja hamulców
  • podcentrowanie kół
  • sprawdzenie momentu dokręcenia połączeń śrubowych
  • kasowanie luzów
  • PRZEGLĄD GENERALNY 499 zł
  • regulacja przerzutek
  • regulacja hamulców
  • podcentrowanie kół
  • sprawdzenie momentu dokręcenia połączeń śrubowych
  • kasowanie luzów
  • konserwacja łożysk piast, sterów, suportu
  • NAPĘD
  • Wymiana wkładu suportu 70 zł
  • Wymiana suportu BB-30, Press-Fit 100 zł
  • Wymiana pedałów 30 zł
  • Wymiana łańcucha 30 zł
  • Wymiana koronek korby 50 zł
  • Wymiana kasety/wolnobiegu 30 zł
  • KOŁO
  • Centrowanie koła 40-60 zł
  • Wymiana dętki lub opony 30 zł
  • Wymiana dętki lub opony - rowery holenderskie 80 zł
  • Konserwacja piasty przód 50 zł
  • Konserwacja piasty tył 70-100 zł
  • Kasowanie luzów piasty 20-40 zł
  • Zaplatanie koła 130 zł
  • Przeplecenie koła 150 zł
  • Montaż opony bezdętkowej - tubeless (dodatkowo płatne mleko, taśma i wentyle) 70 zł
  • Czyszczenie opony bezdętkowej wraz z obręczą od 100 zł
  • HAMULCE – (v-brake, u-brake, cantilever, tarczowe mechaniczne)
  • Wymiana klamki hamulcowej 40 zł
  • Regulacja hamulca 30 zł
  • Wymiana klocków i regulacja (na 1 koło) 50 zł
  • Wymiana pancerzy, linki regulacja 60 zł
  • Montaż hamulca 40 zł
  • HAMULCE - tarczowe hydrauliczne
  • Wymiana dźwigni hamulca 100 zł
  • Wymiana klocków + czyszczenie zacisku 50 zł
  • Wymiana przewodu od 100 zł
  • Wymiana płynu 75-150 zł
  • Regulacja pozycji zacisku 40 zł
  • Prostowanie tarczy od 30 zł
  • Montaż wraz ze skróceniem przewodu 120-200 zł
  • PRZERZUTKI
  • Regulacja przerzutki tylnej 30 zł
  • Regulacja przerzutki przedniej 30 zł
  • Prostowanie haka i regulacja przerzutki tył 60 zł
  • Wymiana manetki z regulacją 80 zł
  • Wymiana przerzutki z regulacją 80 zł
  • Wymiana pancerzy, linki i regulacja 60 zł
  • UKŁAD KIEROWNICZY
  • Wymiana widelca od 120 zł
  • Wymiana kierownicy 50 zł
  • Wymiana wspornika kierownicy 30 zł
  • Montaż owijki od 60 zł
  • Konserwacja łożysk sterów 60-100 zł
  • Wymiana sterów 130 zł
  • Montaż chwytów 30 zł
  • Regulacja łożysk sterów 40 zł
  • AKCESORIA ROWEROWE
  • Montaż licznika 20 zł
  • Montaż błotników 30-50 zł
  • Montaż bagażnika 30 zł
  • Montaż podpórki 20 zł
  • POZOSTAŁE
  • Wymiana ramy od 300 zł
  • Montaż nowego roweru z kartonu od 240 zł
  • Wymiana sztycy pod siodłowej/siodełka 30 zł
  • CZYSZCZENIE
  • ramy od 70 zł
  • przerzutki od 35 zł
  • łańcucha od 35 zł
  • kaseta od 35 zł
  • korba od 60 zł
  • koła od 35 zł
  • INNE CZYNNOŚCI SERWISOWE - ROBOCZOGODZINA 150 zł
  • *Rowery na prace serwisowe przyjmujemy czyste. W przeciwnym razie pobrana będzie odpowiednia opłata za czyszczenie roweru umożliwiające pracę serwisanta.

Sklep Rowerowy mbike.pl

Francuska 49a, Katowice
601 834 287
Pon: 10:00 - 18:00
Wt: 10:00 - 18:00
Śr: 10:00 - 18:00
Czw: 10:00 - 18:00
Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 13:00
Nie: nieczynne

Sklep Rowerowy mbike.pl

Cennik

  • Przegląd podstawowy 140 zł
  • Regulacja przerzutek, Regulacja hamulców, Sprawdzenie połączeń śrubowych, Niwelowanie luzów, Smarowanie napędu, Pompowanie kół.
  • Montaż akcesoriów (tj. Pedały/licznik/błotniki/gripy/stopka/bagażnik/siodełko) 15-30 zł
  • Regulacja hamulca lub przerzutki od 20 zł
  • Montaż roweru z kartonu od 150 zł
  • Składanie roweru od 200 zł
  • Serwis widelca / dampera:
  • - podstawowy 120 zł
  • - pełny + cena uszczelek (tylko Rock Shox i Manitou) 250 zł
  • Montaż widelca z nabiciem gwiazdki od 60 zł
  • Montaż sztycy regulowanej od 70 zł
  • Serwis sztycy regulowanej od 100 zł
  • Serwis zawieszenia ramy + cena łożysk od 200 zł
  • Odpowietrzanie hamulców od 40 zł/szt.
  • Przelanie hamulców od 65 zł/szt.
  • Centrowanie koła od 40 zł
  • Zaplatanie koła 100 zł
  • Tubeless (w tym: mleko / taśma / wentyle) 250 zł
  • Dolewka mleka 50 zł/koło
  • Serwis piasty:
  • - wymiana kulek, konusów, smarowanie 60 zł
  • - wymiana łożysk maszynowych + cena łożysk 60 zł
  • Wymiana łańcucha i wolnobiegu/kasety od 40 zł
  • Wymiana przerzutki klamki lub manetki 35 zł
  • Wymiana suportu od 45 zł
  • Wymiana korby 30 zł
  • Wymiana dętki / opony od 20 zł
  • Wymiana linki / pancerza od 20 zł
  • Wymiana klocków / okładzin od 20 zł
  • Prostowanie haka przerzutki 30 zł
  • Naprawa zerwanego gwintu w korbie lub mocowaniu hamulca tarczowego (helicoil) 100 zł
  • Mycie napędu 80 zł
  • Założenie owijki 70 zł

Ostródzkie Centrum Rowerowe

ul.Wojska Polskiego 12, Ostróda
89 642 15 47
Pon: 10:00 - 18:00
Wt: 10:00 - 18:00
Śr: 10:00 - 18:00
Czw: 10:00 - 18:00
Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nie: nieczynne
Wiele lat temu z zamiłowania do rowerów powstał Salon rowerowy Kross. Dziś personel pełen pasji, tworzy miejsce gdzie przede wszystkim liczy się profesjonalne podejście do KLIENTA oraz najwyższa jakość obsługi. Chcąc sprostać wymaganiom Państwa stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz służymy pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu. Dla nas liczy się przede wszystkim jakość i styl, dlatego stale powiększamy asortyment by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najbardziej liczy się Państwa zadowolenie oraz satysfakcja z wyboru odpowiedniego sprzętu.

Ostródzkie Centrum Rowerowe

Cennik

  • Rower
  • Przegląd nowego roweru (zerowy) od 40 zł
  • Przegląd kompleksowy roweru z przerzutkami (ze smarowaniem) 130 zł
  • Przegląd kompleksowy roweru bez przerzutek (ze smarowaniem) 110 zł
  • Przegląd z regulacją, rower z przerzutkami (bez smarowania) 40-60 zł
  • Przegląd z regulacją, rower bez przerzutek (bez smarowania) 40 zł
  • Przegląd gwarancyjny roweru zakupionego w naszym salonie 30 zł
  • Rama
  • Wymiana (przełożenie roweru z ramy na ramę) ramy z przerzutkami 130 zł
  • Wymiana ramy bez przerzutek 100 zł
  • Wymiana haka do przerzutki (z regulacją przerzutki) 30 zł
  • Prostowanie haka do przerzutki 20 zł
  • Widelec
  • Wymiana widelca 30 zł
  • Przycięcie widelca 10 zł
  • Kierownica
  • Wymiana kierownicy wraz z oprzyrządowaniem 40 zł
  • Wymiana wspornika kierownicy 30 zł
  • Wymiana chwytów 10 zł
  • Wymiana owijki 20 zł
  • Kaseta i wolnobieg
  • Wymiana kasety lub wolnobiegu z roweru w tym regulacja 20 zł
  • Wymiana kasety lub wolnobiegu (samo koło) 5 zł
  • Koła
  • Centrowanie koła 15-20 zł
  • Centrowanie koła z prostowaniem obręczy 25-40 zł
  • Zaplatanie i centrowanie koła do 16 cali 30 zł
  • Zaplatanie i centrowanie koła powyżej 16 cali 35 zł
  • Zaplatanie i centrowanie koła do BMX-a 40 zł
  • Wymiana piasty lub obręczy 30-40 zł
  • Wymiana opony lub dętki 10-15 zł
  • Koło z ogumieniem 10 zł
  • Koło w rowerze 15 zł
  • Wymiana opony lub dętki rower retro z pełną osłoną 25 zł
  • Torpeda i piasty
  • Czyszczenie i konserwacja piasty 30 zł
  • Kontrowanie stożków 10 zł
  • Hamulce tradycyjne
  • Wymiana hamulców MTB para z regulacją 20 zł
  • Wymiana dźwigni hamulcowych z regulacją (1 szt.) 20 zł
  • Wymiana linki hamulcowej z pancerzem wraz regulacją (1 szt.) 15 zł
  • Regulacja hamulca (1 para) 10 zł
  • Wymiana klocków hamulcowych z regulacją (1 para) 10 zł
  • Hamulce tarczowe
  • Montaż zestawu hamulcowego wraz z piasta 50 zł
  • Wymiana płynu hamulcowego z odpowietrzeniem (robocizna) 30 zł
  • Wymiana okładzin hamulcowych 15 zł
  • Wymiana tarczy 15 zł
  • Odpowietrzenie układu hamulcowego 30 zł
  • Suport
  • Montaż lub demontaż mechanizmu korbowego P + L 20 zł
  • Montaż lub demontaż mechanizmu korbowego P 5 zł
  • Montaż lub demontaż korby L 5 zł
  • Wymiana mechanizmu korbowego 20 zł
  • Wymiana mechanizmu korbowego P 15 zł
  • Wymiana korby L 10 zł
  • Wymiana wkładu suportu kompakt 30-40 zł
  • Wymiana miski osi kompaktowej (smarowanie) 30-40 zł
  • Likwidacja luzu na tarczach mechanizmu korbowego 6 zł
  • Regulacja wkładu suportu lub jednego z elementów (montaż, demontaż, smarowanie) 30-40 zł
  • Łożysko kierownicy
  • Wymiana łożyska kierownicy 25-35 zł
  • Konserwacja lub regulacja łożyska kierownicy (czyszczenie i smarowanie) 15-30 zł
  • Kontrowanie łożyska kierownicy 5 zł
  • Siodło
  • Wymiana siodła 5 zł
  • Wymiana wspornika siodła 5 zł
  • Przerzutki
  • Wymiana przerzutki z regulacją 20 zł
  • Wymiana manetki z regulacją 20 zł
  • Wymiana klamkomanetki z regulacją przerzutki i hamulca 25 zł
  • Wymiana linki z regulacją przerzutki 15 zł
  • Wymiana rolki w przerzutce 10 zł
  • Naprawa przerzutki (np. wymiana trzpienia,wózka) 25 zł
  • Regulacja przerzutek 10-15 zł
  • Prostowanie lub wymiana haka do przerzutek (demontaż, montaż, regulacja przerzutki) 20-25 zł
  • Oświetlenie
  • Montaż oświetlenia lub podłączenie przewodów (z dynamem) 20 zł
  • Montaż oświetlenia bateryjnego 5 zł
  • Wymiana żarówki 5 zł
  • Wymiana przewodów 10-50 zł
  • Pedały
  • Wymiana pedałów 10-15 zł
  • Naprawa pedału 20 zł
  • Regulacja pedału za szt. 15 zł
  • Montaż nosków 10 zł
  • Łańcuch, kaseta, mechanizm korbowy
  • Wymiana lub skracanie łańcucha 5 zł
  • Smarowanie łańcucha 5 zł
  • Czyszczenie i smarowanie łańcucha 20 zł
  • Czyszczenie i smarowanie napedu 40 zł
  • Licznik rowerowy
  • Montaż 5 zł
  • Konfiguracja (dla komputerów zakupionych w innych sklepach) 10 zł
  • Inne
  • Montaż błotników 15-20 zł
  • Montaż bagażnika 15-20 zł
  • Montaż kółek bocznych 10 zł

ROADBIKE Mokotów

Magazynowa 11A/U1, Warszawa
533 227 333
Pon: 10:00 - 19:00
Wt: 10:00 - 19:00
Śr: 10:00 - 19:00
Czw: 10:00 - 19:00
Pt: 10:00 - 19:00
Sob: 10:00 - 17:00
Nie: nieczynne
Roadbike to miejsce stworzone z pasji do sportu, przede wszystkim kolarstwa i triathlonu. Każdy u Nas jest gościem, a nie zwykłym klientem. Jesteśmy bardzo otwarci, lubimy nowe wyzwania i bardzo cieszy nas każdy nowy rower na serwisie czy krótka wizyta w sprawie nowego zakupu. Naszym klientom oferujemy profesjonalny serwis rowerów, Oddając swój rower do nas, mają Państwo pewność, że zostanie on fachowo naprawiony i wyregulowany przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem.

ROADBIKE Mokotów

Cennik

W przypadku bardzo złego stanu technicznego roweru zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi, zazwyczaj jeżeli naprawa przewyższy wartość roweru.
  • PRZEGLĄDY
  • Przegląd gwarancyjny roweru kupionego w Roadbike 150 zł
  • Przegląd gwarancyjny roweru kupionego w inny sklepie 200 zł
  • Kontrola ogólna stanu roweru, regulacja przerzutek, hamulców i sterów, centrowanie kół, sprawdzenie połączeń śrubowych, kasowanie wszelkich luzów, smarowanie napędu, uzupełnienie ciśnienia powietrza w oponach. Wszelkie inne usługi serwisowe wg cennika poniżej.
  • Przegląd 299-499 zł
  • Kontrola ogólna stanu roweru i napędu w bikespa, smarowanie, regulacja przerzutek, hamulców i sterów, centrowanie kół, sprawdzanie połączeń śrubowych, uzupełnienie ciśnienia w oponach. Wszelkie inne usługi wg. cennika poniżej.
  • Przegląd roweru premium (di2, etap, aero, full, triathlon) 399-599 zł
  • Przegląd generalny 499-699 zł
  • Kontrola ogólna stanu roweru, mycie roweru i napędu w bikespa, regulacja przerzutek, hamulców i sterów, centrowanie kół, sprawdzenie połączeń śrubowych kluczem dynamometrycznym, kasowanie wszelkich luzów, czyszczenie i smarowanie piast, sterów, suportu, uzupełnienie ciśnienia powietrza w oponach.
  • Przegląd generalny roweru premium (di2, etap, aero, full, triathlon) 699-1199 zł
  • Mycie roweru i napędu w bikespa, regulacja przerzutek, hamulców i sterów, centrowanie kół, sprawdzenie połączeń śrubowych kluczem dynamometrycznym, kasowanie wszelkich luzów, czyszczenie i smarowanie piast, sterów, suportu. Wszelkie inne usługi serwisowe wg cennika poniżej.
  • Złożenie roweru z kartonu 250-600 zł
  • NAPĘD
  • Regulacja przerzutki od 35 zł
  • Prostowanie haka lub wymiana haka przerzutki + regulacja 80 zł
  • Wymiana linki/pancerza + regulacja od 70 zł
  • Wymiana linki/pancerza z wewnętrznym prowadzeniem + regulacja od 100 zł
  • Wymiana manetki + regulacja od 80 zł
  • Wymiana klamkomanetki + regulacja od 120 zł
  • Wymiana przerzutki + regulacja od 80 zł
  • Wymiana kółek przerzutki od 40 zł
  • Wymiana łańcucha 30-40 zł
  • Wymiana kasety/ wolnobiegu 20-40 zł
  • Montaż/ wymiana korby od 70 zł
  • Wymiana zębatek korby od 50 zł
  • Montaż/ wymiana suportu od 80 zł
  • Serwis suportu od 100 zł
  • Montaż/ wymiana pedałów od 10 zł
  • Serwis pedałów od 60 zł
  • HAMULCE SZCZĘKOWE
  • Regulacja 30 zł
  • Wymiana klocków + regulacja od 50 zł
  • Wymiana linki/pancerza/fajki + regulacja od 80 zł
  • Wymiana linki/pancerza/fajki + regulacja (wewnętrzne prowadzenie linek) od 120 zł
  • Wymiana zacisku + regulacja od 60 zł
  • Wymiana klamki + regulacja od 80 zł
  • Wymiana klamkomanetki + regulacja od 120 zł
  • HAMULEC TARCZOWY MECHANICZNY
  • Regulacja 30 zł
  • Wymiana klocków + regulacja od 50 zł
  • Wymiana linki/pancerza + regulacja od 60 zł
  • Wymiana linki/pancerza + regulacja (wewnętrzne prowadzenie linek) od 80 zł
  • Wymiana zacisku + regulacja od 60 zł
  • Wymiana klamki + regulacja od 80 zł
  • Wymiana adaptera + regulacja od 50 zł
  • Wymiana tarczy hamulcowej 20 zł
  • Prostowanie tarczy hamulcowej 30-50 zł
  • HAMULEC TARCZOWY HYDRAULICZNY
  • Regulacja 30 zł
  • Wymiana klocków + regulacja od 60 zł
  • Montaż hamulca od 150 zł
  • Skrócenie przewodu + odpowietrzanie od 130 zł
  • Odpowietrzanie od 120 zł
  • Wymiana klamki + odpowietrzenie + regulacja od 150 zł
  • Wymiana przewodu + odpowietrzenie + regulacja od 150 zł
  • Wymiana przewodu z wewnętrznym prowadzeniem + odpowietrzenie + regulacja od 200 zł
  • Wymiana zacisku + odpowietrzenie + regulacja od 150 zł
  • Wymiana adaptera + regulacja od 50 zł
  • Wymiana tarczy hamulcowej od 20 zł
  • Prostowanie tarczy hamulcowej 30-50 zł
  • Serwis klamkomanetki/zacisku 100 zł
  • KOŁA
  • Centrowanie 40-100 zł
  • Centrowanie z wymianą szprychy 60-140 zł
  • Rozplecenie koła 80 zł
  • Zaplecenie koła aluminium/karbon 150-200 zł
  • Przeplecenie koła aluminium/karbon 180-240 zł
  • Wymiana dętki od 30 zł
  • Wymiana dętki w rowerze typu holender/hulajnoga od 100 zł
  • Montaż opony bezdętkowej od 100 zł
  • Wymiana opony bezdętkowej od 120 zł
  • Wymiana lub klejenie szytki 80-160 zł
  • Serwis piasty przód od 60 zł
  • Serwis piasty tył od 80 zł
  • Wymiana/serwis bębenka 80-120 zł
  • Regulacja luzów piasty od 40 zł
  • Serwis piasty Nexus 3 160 zł
  • Serwis piasty Nexus 7 180 zł
  • Serwis piasty Alfine 8 200 zł
  • Serwis piasty Alfine 11 250 zł
  • Wymiana łożysk maszynowych piasty 100-200 zł
  • STERY
  • Czyszczenie + smarowanie 60 zł
  • Montaż sterów od 100 zł
  • Wymiana sterów od 120 zł
  • Gwintowanie rury sterowej 30 zł (1cm)
  • Przycinanie rury sterowej 40 zł
  • Nabijanie gwiazdki sterowej 20 zł
  • Wymiana widelca/amortyzatora od 120 zł
  • INNE
  • Wymiana kierownicy typu MTB 60 zł
  • Wymiana kierownicy typu szosowego 100-160 zł
  • Wymiana mostka 10 zł
  • Wymiana chwytów 10 zł
  • Nawinięcie owijki od 70 zł
  • Skracanie kierownicy 50 zł
  • Wymiana siodła 10 zł
  • Wymiana sztycy podsiodłowej 20 zł
  • Wymiana sztycy podsiodłowej typu dropset 100-200 zł
  • Wymiana obejmy podsiodłowej 10 zł
  • Wymiana łożysk w ramie full suspension od 399 zł
  • Regulacja przerzutek Di2 120 zł
  • Przywracanie systemu Di2 i STEPS od 150 zł
  • Przekładanie ramy od 700 zł
  • Zaprojektowanie i złożenie roweru 700-1500 zł
  • Bike SPA od 100 zł
  • Ustawienie zawieszenia powietrznego 40 zł
  • Wymiana łożysk w silniku elektrycznym od 400 zł
  • Wymiana silnika elektrycznego od 200 zł
  • Roboczogodzina serwisanta 180 zł
  • AKCESORIA
  • Montaż/ustawienie/regulacja akcesoriów według cennika indywidualnego
  • AMORTYZATORY
  • Przycięcie rury sterowej 50 zł
  • Przycięcie rury sterowej z nabiciem gwiazdki 70 zł
  • Wymiana amortyzatora z przycięciem i nabiciem gwiazdki 120 zł
  • Serwis amortyzatora sprężynowego 150-250 zł
  • Serwis goleni dolnych z wymianą oleju + ewentualna wymiana uszczelek 150 zł
  • Wymiana tulejki ślizgowej dampera 60 zł
  • Montaż/wymiana manetki 60/100 zł
  • Sztyce regulowane
  • Serwis sztycy regulowanej kartridżowej 149 zł
  • Serwis sztycy regulowanej z wymianą oleju 199 zł
  • Amortyzatory ROCK SHOX
  • XC28/30/32, DART, JUDY, TORA, RECON SILVER (wszystkie modele sprężynowe z tłumieniem TK) 299 zł
  • ARGYLE, BLUTO, RECON GOLD, REVELATION, REBA, SID, PIKE 409/454, TORA 309 zł
  • RS-1, SID, REBA (modele z tłumieniem Charger) 399 zł
  • DOMAIN (jednopółka) 379 zł
  • BOXXER RC, DOMAIN(dwupółka), 35 GOLD, REVELATION, YARI 409 zł
  • BOXXER, LYRIK, PIKE, PIKE DJ, YARI, REVELATION (modele z tłumieniem Charger) 449-619 zł
  • ZEB 499 zł
  • Dampery ROCK SHOX
  • ARIO, BAR 349 zł
  • MONARCH R/RL/RT/RT3/XX 379-429 zł
  • MONARCH PLUS R/RC3, VIVID AIR 429 zł
  • DELUXE/SUPER DELUXE R/RT/RC3, RE:aktiv, Nude 529 zł
  • KAGE RC, VIVID RC 359 zł
  • Sztyce regulowane ROCK SHOX
  • REVERB 249 zł
  • Amortyzatory MANITOU
  • MARKHOR, MACHETE, MARVEL, MINUTE, TOWER, R7 319 zł
  • MATTOC, MAGNUM, MASTODON 389 zł
  • DORADO, MEZZER 419 zł
  • Amortyzatory MARZOCCHI
  • Starsze modele O/C 329-559 zł
  • Nowe modele 559 zł
  • Amortyzatory X-FUSION
  • RC32, RL2 309-449 zł
  • SLANT, SWEEP, VENEGANCE, METRIC 419 zł
  • Dampery X-FUSION
  • 02 R/RL/RC/RCX 449 zł
  • Sztyce regulowane X-FUSION
  • MANIC 149 zł
  • Amortyzatory SR SUNTOUR
  • XCR Air, AION, AXON, EPIXON 309 zł
  • DUROLUX, RUX 409 zł
  • Amortyzatory FOX
  • USŁUGI FOX 32
  • Przegląd/naprawa FOX 32mm FIT 669 zł
  • Przegląd/naprawa FOX 32mm GRIP 619 zł
  • Przegląd/naprawa FOX 32mm TERRALOGIC/CTD 559 zł
  • Przegląd/naprawa FOX 32mm O/C 299 zł
  • USŁUGI FOX 34
  • Przegląd naprawa FOX 34mm FIT 699 zł
  • Przegląd/naprawa FOX 34mm GRIP/GRIP2 659 zł
  • Przegląd/naprawa FOX 34mm O/C 369 zł
  • USŁUGI FOX 36
  • Przegląd/ naprawa FOX 36mm FIT 589 zł
  • Przegląd/ naprawa FOX 36mm FIT4 719 zł
  • Przegląd/ naprawa FOX 36mm GRIP 659 zł
  • Przegląd/ naprawa FOX 36mm GRIP2 659 zł
  • Przegląd/naprawa FOX 36mm O/C 379 zł
  • USŁUGI FOX 40
  • Przegląd/naprawa FOX 40mm FIT4 719 zł
  • Przegląd/naprawa FOX 40mm FIT 599 zł
  • Przegląd/naprawa FOX 40mm GRIP 679 zl
  • Przegląd/naprawa FOX 40mm GRIP2 699 zł
  • TALAS serwis 175 zł
  • Dampery FOX
  • Przegląd/naprawa fox Float 499-669 zł
  • Przegląd/naprawa DHX Air/Float X 469 zł
  • Przegląd/naprawa DHX/VAN R/Vanilla RC 469 zł
  • Przegląd/naprawa Vanilla 299 zł
  • Sztyce FOX
  • Transfer 499 zł
  • * Serwis obowiązkowy co 125h lub raz w roku (w zależności co wypada wcześniej) w celu utrzymania pełnej dwuletniej gwarancji.
  • * Do serwisu przyjmujemy sprzęt wyłącznie czysty. W przypadku przesłania/dostarczenia brudnego sprzętu, zostanie naliczona opłata za mycie – w cenie 40 zł
  • * Do serwisu przyjmujemy tylko zdjęte amortyzatory.
  • Za zdjęcie amortyzatora z roweru i potem ponowne założenie 100 zł
  • *Ceny podane powyżej, są cenami orientacyjnymi (ich cena może ulec zmianie np. ze względu na ilość zużywanego oleju lub ceny zestawu naprawczego), ceny za amortyzatory oraz dampery to ceny podane z uszczelkami kurzowymi

Serwis Ostrobramska

ul. Ostrobramska 38b, Warszawa
451 549 130
Pon: 11:00 - 19:00
Wt: 11:00 - 19:00
Śr: 11:00 - 19:00
Czw: 11:00 - 19:00
Pt: 11:00 - 19:00
Sob: 10:00 - 16:00
Nie: nieczynne
Jeżeli szukasz kompleksowej obsługi rowerowej, nasz serwis rowerowy jest idealnym miejscem. Znajdujemy się w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej 38B. Dysponujemy doświadczonym zespołem serwisantów, którzy szybko i skutecznie przygotują Twój rower elektryczny lub rower klasyczny na nadchodzący sezon, przeprowadzą wymianę części, regulację lub bardziej skomplikowane naprawy. Z nami możesz także liczyć na praktyczne porady dotyczące utrzymania roweru w doskonałym stanie.

Serwis Ostrobramska

Cennik

Podane poniżej ceny są orientacyjne. Ostateczna wycena serwisu jest ustalana z klientem przed rozpoczęciem pracy. Przeglądy premium mogą być wstrzymane w szczycie sezonu rowerowego.
  • PAKIETY SERWISOWE
  • Przegląd podstawowy 99 zł
  • kontrola stanu technicznego roweru
  • regulacja przerzutek i hamulców
  • kasowanie luzów sterów
  • sprawdzanie stanu rozciągnięcia łańcucha i zużycia kasety
  • sprawdzanie ciśnienia w ogumieniu
  • smarowanie napędu
  • Przegląd pełny Hardtail/E-bike/Full Suspension 250-290 zł
  • wszystkie usługi przeglądu podstawowego oraz dodatkowo:
  • sprawdzanie połączeń śrubowych
  • kasowanie luzów piast
  • centrowanie kół
  • jazda testowa pod obciążeniem
  • Przegląd premium
  • HARDTAIL od 450 zł
  • FULL SUSPENSION od 500 zł
  • rozebranie roweru na części pierwsze
  • dokładne umycie wszystkich podzespołów
  • wymiana wszystkich smarów stałych
  • pełna regulacja
  • centrowanie kół
  • Przegląd premium extra (wycena indywidualna)
  • Mycie całego roweru oraz napędu od 150 zł
  • ROWERY POWINNY BYĆ DOSTARCZONE DO WARSZTATU CZYSTE. ZA MYCIE, SERWIS NALICZA DODATKOWĄ OPŁATĘ
  • Serwis rowerów elektrycznych
  • Konwersja roweru na rower elektryczny od 400 zł
  • Diagnostyka i aktualizacja systemu z napędem Bosh i Shimano 100 zł
  • Zdjęcie blokady prędkości 150 zł
  • Serwis zawieszenia
  • Przegląd amortyzatora z nierozbieralnym tłumikiem od 120 zł
  • Serwis dolnych goleni, 50h od 120 zł
  • Odbudowa amortyzatora (cena z uszczelkami) od 230 zł
  • Serwis komory powietrznej dampera, 50h od 80 zł
  • Odbudowa dampera (cena z uszczelkami) 250 zł
  • Serwis sztycy regulowanej 50h 80 zł
  • Serwis sztycy regulowanej 200h (cena z uszczelkami) od 200 zł
  • Przegląd gwarancyjny
  • Rowery zakupione w naszym sklepie do 200 km, do 2 miesięcy od daty zakupu 100 zł
  • Rowery zakupione w innych sklepach lub po przebiegu 200 km 150 zł
  • Napęd
  • Mycie elementu od 25 zł
  • Mycie całego napędu od 80 zł
  • Serwis przerzutki z łożyskami maszynowymi od 40 zł
  • Wymiana napędu z regulacją od 90 zł
  • Wymiana łańcucha od 25 zł
  • Wymiana kasety / wolnobiegu od 30 zł
  • Wymiana zębatek w mechanizmie korbowym od 35 zł
  • Regulacja przerzutki przód lub tył od 25 zł
  • Wymiana przerzutki przód lub tył od 45 zł
  • Wymiana manetki od 45 zł
  • Wymiana linki i pancerza przerzutki z regulacją od 45 zł
  • Wymiana suportu od 45 zł
  • Prostowanie haka przerzutki od 40 zł
  • Ogumienie
  • Wymiana opony / dętki od 30 zł
  • Wymiana dętki / opony tył w rowerze dziecięcym (kółka boczne) 60 zł
  • Wymiana dętki / opony w rowerze typu holenderka 70 zł
  • System bezdętkowy 140 zł
  • Hamulce
  • Regulacja hamulca od 20 zł
  • Wymiana i regulacja klocków hamulcowych od 35 zł
  • Wymiana linki i pancerza z regulacją od 45 zł
  • Montaż hamulców z regulacją od 50 zł
  • Wymiana klamki hamulcowej z regulacją 40 zł
  • Odpowietrzenie hamulca tarczowego od 50 zł
  • Skracanie, wymiana przewodu hydraulicznego od 65 zł
  • Serwis hamulca hydraulicznego (wymiana klocków, płynu hamulcowego, czyszczenie tłoczków) 70 zł
  • Serwis zawieszenia
  • Przegląd amortyzatora bez tłumienia olejowego od 120 zł
  • Serwis 50h/dolnych goleni od 120 zł
  • Odbudowa amortyzatora od 220 zł
  • Serwis 50h/komory powietrznej dampera od 100 zł
  • Przegląd premium od 320 zł
  • Centrowanie
  • Centrowanie koła bez uzupełniania szprych od 35 zł
  • Wstawianie szprychy z centrowaniem (każda kolejna szprycha – 2 zł) od 75 zł
  • Zaplatanie koła od 100 zł
  • Inne usługi
  • Wymiana widelca / amortyzatora od 45 zł
  • Wymiana kierownicy / wspornika od 25 zł
  • Wymiana chwytów 20 zł
  • Wymiana sterów 45 zł
  • Wymiana smarów w sterach 30 zł
  • Wymiana pedałów 20 zł
  • Wymiana ramy od 250 zł
  • Montaż bagażnika 25 zł
  • Montaż i ustawianie parametrów licznika 15 zł
  • Montaż fotelika dziecięcego od 20 zł
  • Montaż koszyka na przód ze wspornikiem od 20 zł
  • Montaż błotników plastikowych / metalowych do roweru zwykłego 10/20 zł
  • Montaż dynama razem z podłączeniem 80 zł
  • Wymiana haka przerzutki z regulacją 30 zł
  • Montaż siodełka, sztycy od 15 zł
  • Naprawa oświetlenia od 20 zł
  • Konserwacja piast 150 zł

TravelBike

Elektoralna 9 , Warszawa
730 166 090
Pon: 12:00 - 20:00
Wt: 11:00 - 19:00
Śr: nieczynne
Czw: nieczynne
Pt: 11:00 - 19:00
Sob - Nie: nieczynne
Travel Bike to sklep i serwis rowerowy, który powstał z pasji do podróży rowerowych. Specjalizujemy się w akcesoriach podróżniczych i przygotowywaniu rowerów do wyjazdów. Zajmujemy się serwisowaniem każdego rodzaju rowerów – górskich, miejskich, szosowych czy trekingowych. Rowery dla nas to przede wszystkim idealny i niezawodny środek transportu. Dużą uwagę przykładamy do niezawodności serwisowanych rowerów a komponenty, które używamy są przez nas testowane i sprawdzone podczas długich podróży i wycieczek rowerowych.

TravelBike

Cennik

W przypadku rowerów holenderskich do ceny każdego pakietu serwisowego należy doliczyć +100 zł
  • Pakiet podstawowy 199 zł
  • Pakiet rozszerzony 349 zł
  • Pakiet Full serwis 599 zł
  • Pakiet PRO 899
  • Centrowanie koła od 70 zł
  • Montaż bagażnika od 50 zł
  • Montaż fotelika dla dziecka od 60 zł
  • Montaż podpórki od 25 zł
  • Mycie roweru wraz z napędem/smarowanie od 70 zł
  • Regulacja hamulców od 60 zł
  • Regulacja przerzutek od 60 zł
  • Wymiana wkładu suportu od 80 zł
  • Wymiana płynu hamulcowego odpowietrzeniem od 90 zł
  • Wymiana klocków hamulcowych od 30 zł
  • Wymiana linek/pancerzy hamulców/przerzutek 55 zł
  • Wymiana wolnobiegu/kasety 35 zł
  • Wymiana owijki szosowej 65 zł
  • Wymiana łańcucha 25 zł
  • Wymiana szprychy od 80 zł
  • Wymiana dętki/opony od 30 zł
  • Wymiana dętki/opony - rower miejski od 80 zł
  • inne nie wymienione – roboczogodzina 300

Serwis Rowerowy SZPRYCH

Pineckiego 6, Sulęcin
600 658 514
Pon: 09:00 - 17:00
Wt: 09:00 - 17:00
Śr: 09:00 - 17:00
Czw: 09:00 - 17:00
Pt: 09:00 - 17:00
Sob: 09:00 - 17:00
Nie: nieczynne
Naprawa Rowerów, pełen zakres usług, od wymiany ogumienia, przez wszelkie regulacje, po wymianę.

Serwis Rowerowy SZPRYCH

Cennik

W okresie jesienno-zimowym, serwis pracuje tylko w poniedziałki i czwartki. ale warto dzwonić i umawiać się na naprawy, bo wtedy częstotliwość otwarcia serwisu może się zagęścić.

Lovebike

ul. Kondratowicza 22A, Warszawa
665 975 005
Pon: 17:00 - 19:00
Wt: 17:00 - 19:00
Śr: 17:00 - 19:00
Czw: 17:00 - 19:00
Pt: 17:00 - 19:00
Sob: 12:00 - 16:00
Nie: nieczynne
Dlaczego warto serwisować rower u nas? Ponieważ zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, a zarazem prawdziwych miłośników rowerów! Nasi mechanicy są instruktorami i egzaminatorami w Centrum Szkoleniowym Mechaników Rowerowych. Staramy się, żeby naprawa, konserwacja i modernizacja rowerów była wykonywana sprawnie. U nas nie czekasz na regulację przerzutki tydzień, a na wycentrowanie koła drugi tydzień. Klucz dynamometryczny, tensometr i zegary do centrowania to nasze codzienne narzędzia pracy. Używamy najwyższej jakości smarów i płynów eksploatacyjnych oraz części zamiennych.

Lovebike

Cennik

W tygodniu jesteśmy otwarci tylko dwie godziny (17-19). Wtedy można przyprowadzać i odbierać rowery. Chodzi o to, żebyśmy w pozostałym czasie mogli sprawnie robić serwisy. Dzięki temu kolejka u nas nie jest długa nawet w szczycie sezonu.
  • PRZEGLĄDY
  • Przegląd regulacyjny roweru 230 zł
  • diagnoza stanu roweru zgodnie z zasadą NAPRAWA, KONSERWACJA i MODERNIZACJA
  • smarowanie napędu: przerzutki przedniej, przerzutki tylnej, łańcucha
  • regulacje przerzutek
  • regulacje hamulców
  • sprawdzenie i dokręcenie najważniejszych połączeń śrubowych
  • kontrola i regulacja ciśnienia w oponach
  • sprawdzenie stanu oświetlenia
  • pompowanie widelca i dampera
  • jazda testowa
  • Przegląd generalny roweru (promocyjna cena przeglądu w miesiącach październik-styczeń o wartości ponad 1000 zł) 500 zł
  • diagnoza stanu roweru zgodnie z zasadą NAPRAWA, KONSERWACJA i MODERNIZACJA
  • mycie całego roweru
  • czyszczenie i smarowanie napędu: przerzutki przedniej, przerzutki tylnej, zębatek, korby, łańcucha, regulacje przerzutek
  • smarowanie pivotów hamulców v-brake lub tłoków hamulców hydraulicznych, regulacje hamulców
  • centrowanie kół z tensometrem
  • konserwacja piast (z wyjątkiem biegowych), sterów i suportu
  • czyszczenie i smarowanie uszczelnień zewnętrznych
  • sprawdzenie połączeń śrubowych
  • kontrola i regulacja ciśnienia w oponach
  • sprawdzenie stanu oświetlenia
  • pompowanie widelca i dampera
  • jazda testowa
  • Montaż części i akcesoriów w ramach przeglądu są bezpłatne (np. wymiana linek i pancerzy, klocków hamulcowych, łańcucha, kasety, korby, ogumienia).
  • KOŁA
  • Usunięcie luzu w piaście 30 zł
  • Konserwacja piasty 85 zł
  • Wymiana łożysk maszynowych w piaście 80 zł
  • Wymiana osi piasty wraz z konserwacją piasty 95 zł
  • Konserwacja piast planetarnych (generalny przegląd):
  • dwu lub trzybiegowej 250 zł
  • cztero lub pięciobiegowej 280 zł
  • siedmio lub ośmiobiegowej 300 zł
  • Centrowanie (przy pomocy tensometru) koła z biciem poniżej 5mm 80 zł
  • Centrowanie (przy pomocy tensometru) koła z biciem powyżej 5mm, z pękniętną szprychą lub jej brakiem 110 zł
  • Rozplecenie koła w celu odzyskania obręczy 50 zł
  • Rozplecenie koła w celu odzyskania piasty 20 zł
  • Zaplatanie koła (oprócz karbonowych) z użyciem tensometru 170 zł
  • Zaplatanie koła karbonowego z użyciem tensometru 250 zł
  • Wymiana dętki lub opony 40 zł
  • Wymiana dętki lub opony w rowerze bez pełnej osłony łańcucha z hamulcem rolkowym, bębnowym lub piastą biegową z naciągnięciem łańcucha 70 zł
  • Wymiana dętki lub opony w rowerze z pełną osłoną łańcucha, hamulcem rolkowym, bębnowym i piastą biegową z naciągnięciem łańcucha 120 zł
  • Wymiana, uzupełnienie mleczka uszczelniającego oponę bezdętkową (bez czyszczenia opony) 40 zł
  • UKŁAD NAPĘDOWY
  • Wymiana pedałów 25 zł
  • Wymiana łańcucha 40 zł
  • Skracanie łańcucha 25 zł
  • Naciągnięcie łańcucha 20 zł
  • Sprawdzanie i ustawianie naprężenia paska Gates Carbon Drive za pomocą testera naprężenia 70 zł
  • Wymiana kasety lub wolnobiegu 25 zł
  • Regulacja przerzutki 50 zł
  • Wymiana korby 70 zł
  • Wymiana suportu 90 zł
  • Wymiana zapieczonego suportu 150 zł
  • Czyszczenie układu napędowego (przerzutki, korba, kaseta, łańcuch) 140 zł
  • Wymiana linki, pancerza lub manetki przerzutki wraz z regulacją 65 zł
  • Wymiana haka przerzutki wraz z regulacją 65 zł
  • Prostowanie haka przerzutki 40 zł
  • Wymiana kółek przerzutki 30 zł
  • Konserwacja sprzęgła Shadow 90 zł
  • UKŁAD HAMULCOWY
  • Regulacja hamulca szczękowego 40 zł
  • Regulacja hamulca tarczowego 40 zł
  • Wymiana klocków w hamulcach szczękowych wraz z regulacją 60 zł
  • Wymiana klocków w hamulcach tarczowych wraz z regulacją 60 zł
  • Odpowietrzanie hamulca hydraulicznego Shimano wraz z wymianą płynu i regulacją 100 zł
  • Odpowietrzanie hamulca hydraulicznego innego niż Shimano wraz z wymianą płynu i regulacją 120 zł
  • Wymiana lub skrócenie przewodu hydraulicznego 120 zł
  • Wymiana klamki hamulca hydraulicznego 120 zł
  • Wymiana linki, pancerza lub klamki hamulca mechanicznego wraz z regulacją 65 zł
  • Odtłuszczenie tarczy hamulcowej 40 zł
  • Prostowanie tarczy hamulcowej 40 zł
  • Frezowanie mocowania hamulca tarczowego 100 zł
  • Frezowanie adaptera hamulca tarczowego 100 zł
  • UKŁAD KIEROWNICZY
  • Montaż chwytów 20 zł
  • Wymiana mostka lub kierownicy 70 zł
  • Wymiana sterów 95 zł
  • Montaż owijki 60 zł
  • Skontrowanie sterów 30 zł
  • Konserwacja sterów 85 zł
  • Montaż widelca a-head wraz z przycięciem rury sterowej innej niż karbonowa 90 zł
  • Montaż widelca a-head wraz z przycięciem karbonowej rury sterowej 110 zł
  • Montaż widelca wraz z przycięciem i nagwintowaniem rury: cena zależna od cm gwintu
  • AMORTYZACJA
  • Serwis widelca amortyzowanego marki SR Suntour, RST lub innego widelca sprężynowo-elastomerowego 150 zł
  • Polerowanie lag widelca 80 zł
  • Serwis widelca amortyzowanego olejowego lub olejowo-powietrznego 200 zł
  • Wymiana łożysk w zawieszeniu ramy 250 zł
  • Serwis widelca Lefty: zapytaj nas w serwisie
  • INNE
  • Składanie i regulacje roweru z kartonu 240 zł
  • Montaż błotników pełnych z drutami 45 zł
  • Montaż fotelika rowerowego 30 zł
  • Wymiana dętki lub opony w hulajnodze elektrycznej 120 zł
  • Mycie całego roweru wraz z czyszczeniem napędu 220 zł
  • Wycena powypadkowa roweru 150 zł
  • Przechowanie roweru: cena za miesiąc (przechowalnia działa cały rok, rower można oddać i odebrać w dowolnym momencie) 50 zł
  • Pozostałe usługi wyceniane są indywidualnie.

Sport Bike

Łodygowa 27, Warszawa
510 117 345
Pon: 09:00 - 19:00
Wt: 09:00 - 19:00
Śr: 09:00 - 19:00
Czw: 09:00 - 19:00
Pt: 09:00 - 19:00
Sob: 10:00 - 16:00
Nie: nieczynne
Naprawa rowerów często wymaga specjalnych narzędzi i sporej wiedzy na temat konstrukcji samego jednośladu i poszczególnych jego części. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów przygotowaliśmy zróżnicowane pakiety, pozwalające na wybór najodpowiedniejszego wariantu. Dostępne są u nas nie tylko przeglądy regulacyjne, ale także konserwacyjne w wersji Premium, Premium Gold oraz Premium Gold (Full Suspension). Dzięki temu w naszej warszawskiej siedzibie możliwe jest dostosowanie opcji serwisowej do aktualnego stanu technicznego jednośladu, ale również do posiadanego budżetu.

Sport Bike

Cennik

Uwaga pozostawiany sprzęt w serwisie powinien być czysty, za dodatkowe czyszczenie zostanie doliczona kwota 40 zł.
Ceny brutto (zawierają 8% VAT), reklamacje na serwis uwzględniane są w ciągu maksymalnie 2 tygodni od odebrania roweru.
  • PRZEGLĄDY
  • Przegląd gwarancyjny roweru zakupionego w Sport-Bike 39 zł
  • Przegląd gwarancyjny roweru niezakupionego w Sport-Bike 79 zł
  • Przegląd regulacyjny 79 zł
  • Regulacja przerzutek
  • Regulacja hamulców
  • Sprawdzanie połączeń śrubowych
  • Czyszczenie i smarowanie łańcucha
  • Kontrola stanu technicznego
  • Kontrola powietrza w ogumieniu
  • Przegląd konserwacyjny PREMIUM 189 zł
  • Regulacja przerzutek
  • Regulacja hamulców
  • Sprawdzanie połączeń śrubowych
  • Czyszczenie i smarowanie łańcucha
  • Kontrola stanu technicznego
  • Kontrola powietrza w ogumieniu
  • Konserwacja piast, steru
  • Centrowanie kół aluminiowych
  • Przegląd kompleksowy PREMIUM GOLD 289 zł
  • Regulacja przerzutek
  • Regulacja hamulców
  • Sprawdzanie połączeń śrubowych
  • Czyszczenie i smarowanie łańcucha
  • Kontrola stanu technicznego
  • Kontrola powietrza w ogumieniu
  • Konserwacja piast, suportu, steru
  • Centrowanie kół aluminiowych
  • Mycie całego napędu
  • Mycie roweru
  • Wymiana części w cenie
  • PRZEGLĄD KOMPLEKSOWY PREMIUM GOLD+(Full Suspension) 339 zł
  • Regulacja przerzutek
  • Regulacja hamulców
  • Sprawdzanie połączeń śrubowych
  • Czyszczenie i smarowanie łańcucha
  • Kontrola stanu technicznego
  • Kontrola powietrza w ogumieniu
  • Konserwacja piast, suportu, steru
  • Centrowanie kół aluminiowych
  • Mycie całego napędu
  • Mycie roweru
  • Wymiana części w cenie
  • Serwis lub wymiana łożysk
  • Złożenie nowego roweru ( 109 zł
  • Przygotowanie roweru do sprzedaży 150 zł
  • NAPĘD
  • Regulacja przerzutki 15 zł
  • Prostowanie haka / wymiana haka + regulacja 40 zł
  • Wymiana linki / pancerza + regulacja 40 zł
  • Wymiana manetki + regulacja 30 zł
  • Wymiana przerzutki + regulacja 30 zł
  • Wymiana kółek przerzutki 20 zł
  • Wymiana łańcucha 10 zł
  • Wymiana kasety / wolnobiegu 20 zł
  • Wymiana / montaż mechanizmu korbowego 20-30 zł
  • Wymiana zębatek mechanizmu korbowego 20-50 zł
  • Wymiana / montaż suportu 30-40 zł
  • Serwis suportu 50 zł
  • Wymiana / montaż pedałów 10 zł
  • Czyszczenie napędu 80 zł
  • Serwis Pedałów strona / komplet 15-30 zł
  • HAMULCE SZCZĘKOWE
  • Regulacja 20 zł
  • Wymiana klocków + regulacja 30 zł
  • Wymiana linki/pancerza/fajki + regulacja 30-50 zł
  • Wymiana zacisku + regulacja 40 zł
  • Wymiana klamki + regulacja 40 zł
  • Wymiana klamkomanetki + regulacja 50 zł
  • HAMULCE TARCZOWE MECHANICZNE
  • Regulacja 25 zł
  • Wymiana klocków + regulacja 40 zł
  • Wymiana linki/pancerza + regulacja 35-45 zł
  • Wymiana zacisku + regulacja 40 zł
  • Wymiana klamki + regulacja 40 zł
  • Wymiana adaptera + regulacja 30 zł
  • Wymiana tarczy hamulcowej 10-20 zł
  • Prostowanie tarczy hamulcowej 20 zł
  • HAMULCE TARCZOWE HYDRAULICZNE
  • Regulacja 25 zł
  • Wymiana klocków + regulacja 40 zł
  • Montaż hamulca 90 zł
  • Skrócenie przewodu + odpowietrzanie od 50 zł
  • Odpowietrzanie od 50 zł
  • Wymiana klamki + odpowietrzanie + regulacja 80 zł
  • Wymiana zacisku + odpowietrzanie + regulacja 80 zł
  • Wymiana adaptera + regulacja 30 zł
  • Wymiana tarczy hamulcowej 10-20 zł
  • Prostowanie tarczy hamulcowej 20 zł
  • KOŁA
  • Centrowanie od 20 zł
  • Centrowanie w rowerze typu holender od 50 zł
  • Centrowanie z demontażem opony bezdętkowej 60 zł
  • Centrowanie z wymianą szprychy od 40 zł
  • Rozplecenie koła 40 zł
  • Zaplecenie koła od 60 zł
  • Przeplecenie koła od 80 zł
  • Wymiana dętki 20 zł
  • Wymiana dętki w rowerze typu holender od 40 zł
  • Montaż opony bezdętkowej 60 zł
  • Wymiana opony bezdętkowej 80 zł
  • Wymiana lub klejenie szytki 60-80 zł
  • Serwis piasty przód 30 zł
  • Serwis piasty tył 40 zł
  • Wymiana / serwis bębenka 60 zł
  • Regulacja luzów piasty 20 zł
  • Serwis piasty Nexus 3 100 zł
  • Serwis piasty Nexus 7 120 zł
  • Serwis piasty Alfine 8 140 zł
  • Serwis piasty Alfine 11 160 zł
  • Wymiana łożysk maszynowych piasty 60 zł
  • STERY
  • Konserwacja 40 zł
  • Montaż sterów 30 zł
  • Wymiana sterów 50 zł
  • Gwintowanie rury sterowej 20 zł
  • Przycinanie rury sterowej 20 zł
  • Nabijanie gwiazdki sterowej 10 zł
  • Wymiana widelca / amortyzatora 60 zł
  • AKCESORIA
  • Montaż oświetlenia 15 zł
  • Montaż licznika 15 zł
  • Montaż błotników 10 zł
  • Montaż błotników pełnych od 30 zł
  • Montaż bagażnika 20-40 zł
  • Montaż fotelika dla dziecka 30 zł
  • Montaż kosza 20 zł
  • Montaż dzwonka 5 zł
  • Montaż koszyka na bidon 5 zł
  • Montaż lusterek 5 zł
  • Montaż pompki 5 zł
  • Montaż rogów 10 zł
  • KOMPONENTY
  • Wymiana kierownicy typu MTB 40 zł
  • Wymiana kierownicy typu Szosa 80 zł
  • Wymiana mostka 30 zł
  • Wymiana chwytów 10 zł
  • Nawinięcie owijki 40 zł
  • Skracanie kierownicy 20 zł
  • Wymiana siodła 10-20 zł
  • Wymiana sztycy podsiodłowej 20 zł
  • Wymiana obejmy podsiodłowej 10 zł
  • Wymiana łożysk w ramie Full Suspension 150 zł
  • Regulacja przerzutek Di2 120 zł
  • Przywracanie systemu Di2 oraz STEPS 150 zł
  • Przekładanie ramy 200 zł
  • Projekt + złożenie roweru 300 zł
  • Przygotowanie ramy do malowania 200 zł
  • Malowanie ramy (jeden kolor) 200 zł
  • Malowanie ramy (dwa kolory) 250 zł
  • Mycie roweru 40 zł

Mechanik Rowerowy

ul. Niepodległości 9, 38-400 Krosno, Krosno
609 595 205
Pon: 10:00 - 17:00
Wt: 10:00 - 17:00
Śr: 10:00 - 17:00
Czw: 10:00 - 17:00
Pt: 10:00 - 17:00
Sob - Nie: nieczynne
Jak tylko Twój jednoślad potrzebuje pomocy z rozregulowanymi przerzutkami, krzywym kołem, trzeszczącym łańcuchem czy innymi problemami natury technicznej zapraszam do kontaktu! Jak nie możesz dowieźć roweru na serwis, nie ma żadnego problemu żebym przyjechał naprawić drobną usterkę u Ciebie w domu.

Mechanik Rowerowy

Cennik

Kwoty zawarte w cenniku, są kwotami orientacyjnymi
Podane w cenniku ceny dotyczą usług standardowych.
Cena za pozostałe i niestandardowe usługi uzgadniana jest każdorazowo przed wykonaniem usługi i zależna jest od nakładu pracy.
  • Przeglądy
  • Przegląd regulacyjny 120 zł
  • (regulacja przerzutek, regulacja hamulców, kasowanie luzów,  dokręcenie połączeń śrubowych, sprawdzenie ciśnienia w oponach)
  • (regulacja przerzutek, regulacja hamulców, kasowanie luzów, czyszczenie/smarowanie wkładu suportu, dokręcenie połączeń śrubowych, centrowanie kół, sprawdzenie ciśnienia w oponach)
  • Przegląd kompleksowy 480 zł
  • (wymiana linek i pancerzy przerzutek, regulacja przerzutek, wymiana linek i pancerzy hamulców, regulacja hamulców, kasowanie luzów, dokręcenie połączeń śrubowych, mycie roweru, czyszczenie i smarowanie napędu, centrowanie kół, czyszczenie/smarowanie piast, czyszczenie/smarowanie sterów kierownicy, czyszczenie/smarowanie wkładu suportu)
  • W cenach przeglądów nie są uwzględnione ceny części, które mogą zostać użyte.
  • Przerzutki
  • Regulacja przerzutki - tył od 25 zł
  • Regulacja przerzutki - przód od 25 zł
  • Wymiana przerzutki - tył z regulacją od 45 zł
  • Wymiana przerzutki - przód z regulacją od 45 zł
  • Wymiana manetki przerzutki - tył z regulacją od 55 zł
  • Wymiana manetki przerzutki - przód z regulacją od 55 zł
  • Wymiana linki przerzutki - tył z regulacją od 40 zł
  • Wymiana linki przerzutki - przód z regulacją od 40 zł
  • Wymiana pancerza przerzutki - tył z regulacją od 30 zł
  • Wymiana pancerza przerzutki - przód z regulacją od 30 zł
  • Prostowanie haka przerzutki - tył od 25 zł
  • Serwis hamulców (U,V-brake, cantilever)
  • Regulacja hamulca - przód od 15 zł
  • Regulacja hamulca - tył od 15 zł
  • Wymiana szczęk hamulca - przód z regulacją od 25 zł
  • Wymiana szczęk hamulca - tył z regulacją od 25 zł
  • Wymiana dźwigni hamulca - przód z regulacją od 20 zł
  • Wymiana dźwigni hamulca - tył z regulacją od 20 zł
  • Wymiana klocków hamulcowych - przód z regulacją od 20 zł
  • Wymiana klocków hamulcowych - tył z regulacją od 20 zł
  • Wymiana linki hamulcowej - przód z regulacją od 20 zł
  • Wymiana linki hamulcowej - tył z regulacją od 20 zł
  • Wymiana pancerza hamulca - przód z regulacją od 20 zł
  • Wymiana pancerza hamulca - tył z regulacją od 20 zł
  • Serwis hamulców hydraulicznych
  • Odpowietrzanie hamulca tarczowego - przód od 45 zł
  • Odpowietrzanie hamulca tarczowego - tył od 45 zł
  • Przelanie hamulca tarczowego - przód od 50 zł
  • Przelanie hamulca tarczowego - tył od 50 zł
  • Montaż / wymiana hamulca tarczowego - przód od 50 zł
  • Montaż / wymiana hamulca tarczowego - tył od 50 zł
  • Wymiana okładzin hamulcowych - przód od 15 zł
  • Wymiana okładzin hamulcowych - tył od 15 zł
  • Wymiana tarczy hamulcowej - przód od 15 zł
  • Wymiana tarczy hamulcowej - tył od 15 zł
  • Skrócenie przewodu hamulca tarczowego - przód od 50 zł
  • Skrócenie przewodu hamulca tarczowego - tył od 50 zł
  • Prostowanie tarczy hamulcowej - przód od 15 zł
  • Prostowanie tarczy hamulcowej - tył od 15 zł
  • Serwis napędu
  • Wymiana kasety lub wolnobiegu od 15 zł
  • Wymiana łańcucha od 10 zł
  • Wymiana mechanizmu korbowego od 20 zł
  • Wymiana tarczy mechanizmu korbowego od 30 zł
  • Wymiana wkładu suportu od 30 zł
  • Regulacja łożysk suportu od 20 zł
  • Czyszczenie i smarowanie napędu od 55 zł
  • Serwis kół
  • Wymiana dętki - przód od 10 zł
  • Wymiana dętki - tył od 10 zł
  • Wymiana opony - przód od 10 zł
  • Wymiana opony - tył od 10 zł
  • Centrowanie koła - przód od 35 zł
  • Centrowanie koła - tył od 35 zł
  • Zaplecenie i centrowanie koła - przód od 80 zł
  • Zaplecenie i centrowanie koła - tył od 80 zł
  • Montaż / wymiana szytki - klej przód od 80 zł
  • Montaż / wymiana szytki - klej tył od 80 zł
  • Montaż / wymiana szytki - taśma przód od 50 zł
  • Montaż / wymiana szytki - taśma tył od 50 zł
  • Montaż / wymiana taśmy tubeless - przód od 50 zł
  • Montaż / wymiana taśmy tubeless - tył od 50 zł
  • Czyszczenie i smarowanie piasty - przód od 35 zł
  • Czyszczenie i smarowanie piasty - tył od 35 zł
  • Czyszczenie i smarowanie bębenka piasty od 45 zł
  • Serwis kierownicy/sterów/mostka
  • Wymiana steru kierownicy od 30 zł
  • Wymiana kierownicy od 25 zł
  • Wymiana wspornika kierownicy od 15 zł
  • Montaż / wymiana chwytów kierownicy od 5 zł
  • Montaż / wymiana owijki od 35 zł
  • Czyszczenie i konserwacja sterów od 20 zł
  • Pozostałe usługi serwisowe
  • Gwintowanie mufy suportu od 50 zł
  • Mycie roweru od 50 zł
  • Dokręcenie połączeń śrubowych od 20 zł
  • Serwis amortyzatorów
  • Podstawowy serwis amortyzatora (serwis dolnych goleni amortyzatora) od 80 zł
  • Rozszerzony serwis amortyzatora (dodatkowo serwis komory powietrznej lub sprężyny, zależnie od typu amortyzatora) od 160 zł

KM Bike

aleja Grunwaldzka 2/29, Elbląg
531 315 777
Pon: 10:00 - 18:00
Wt: 10:00 - 18:00
Śr: 10:00 - 18:00
Czw: 10:00 - 18:00
Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nie: nieczynne
Sklep znajdujący się w Elblągu może pochwalić się bardzo dużą powierzchnią, która mieści rowery miejskie, górskie, szosowe, gravelowe. Personel pomoże wybrać sprzęt spełniający wszystkie potrzeby oraz akcesoria, które mogą przydać się podczas rowerowych wypraw. Serwis czynny jest od poniedziałku do soboty i oferuje szeroką gamę usług w bardzo przystępnych cenach.

KM Bike

Cennik

  • Przegląd zerowy (fabrycznie nowy rower) - obowiązkowy przegląd, który powinien zostać wykonany przez sprzedawcę roweru
  • Rowery zakupione w KMBike 0 zł
  • Rowery NIE zakupione w KMBike 120 zł
  • Rozpakowanie roweru z opakowania transportowego 
  • Zamontowanie pedałów (na smar)
  • Ustawienie kierownicy w położeniu jazdy oraz dokładne jej dokręcenie
  • Ustawienie i montaż siodła oraz sztycy
  • Ustawienie zawieszenia jeśli istnieje taka możliwość i konieczność
  • Dokręcenie połączeń śrubowych
  • Dokręcenie śrub mechanizmu korbowego
  • Sprawdzenie oświetlenia i stanu ułożenia opon
  • Regulacja hamulców oraz przerzutek
  • Podciągnięcie szprych oraz centrowanie kół jeżeli jest to niezbędne
  • Uzupełnienie powietrza w ogumieniu
  • Usunięcie z powierzchni śladów zanieczyszczeń
  • Dokładnie wypełnienie metki handlowej wraz z kartą gwarancyjną
  • Przegląd gwarancyjny (między 30 a 60 dniem od daty zakupu, wyjątek stanowią rowery zakupione między 1 listopada a 29 lutego - przegląd może zostać wykonany do 31 marca). 40-80 zł
  • Oględziny roweru - wizualne sprawdzenie połączeń spawanych i powłoki lakierniczej
  • Sprawdzenie ogumienia - uzupełnienie ciśnienia w kołach do zalecanego przez producenta opony, ułożenie opony
  • Sprawdzenie luzów w kole przód - likwidacja luzów piasty i skontrowania stożków
  • Sprawdzenie luzów w kole tył - likwidacja luzów piasty i skontrowania stożków
  • Sprawdzenie luzów w mechanizmie korbowym i dokręcenie pedałów - likwidacja luzów mechanizmu korbowego
  • Sprawdzenie luzów w kierownicy - likwidacja luzów łożyska kierownicy
  • Sprawdzenie naciągu szprych - dokręcenie luźnych szprych i wycentrowanie kół
  • Sprawdzenie ustawienia przerzutki przód - ustawienie i regulacja przerzutki
  • Sprawdzenie ustawienia przerzutki tył - regulacja przerzutki
  • Sprawdzenie ustawienia hamulca przód i tył - ustawienie klocków i wyregulowanie hamulców
  • Sprawdzenie oświetlenia instalacji elektrycznej - dopasowanie ułożenia prądnicy względem opony, dokręcenie żarówek
  • Sprawdzenie połączeń śrubowych
  • Dokręcenie wszystkich śrub i nakrętek
  • Przegląd podstawowy L 120 zł
  • Oględziny roweru - wizualne sprawdzenie połączeń spawanych i powłoki lakierniczej
  • Sprawdzenie ogumienia - uzupełnienie ciśnienia w kołach do zalecanego przez producenta opony, ułożenie opony
  • Sprawdzenie luzów w kole przód - likwidacja luzów piasty i skontrowania stożków
  • Sprawdzenie luzów w kole tył - likwidacja luzów piasty i skontrowania stożków
  • Sprawdzenie luzów w mechanizmie korbowym i dokręcenie pedałów - likwidacja luzów mechanizmu korbowego
  • Sprawdzenie luzów w kierownicy - likwidacja luzów łożyska kierownicy
  • Sprawdzenie ustawienia przerzutki przód - ustawienie i regulacja przerzutki
  • Sprawdzenie ustawienia przerzutki tył - regulacja przerzutki
  • Sprawdzenie ustawienia hamulca przód i tył - ustawienie klocków i wyregulowanie hamulców
  • Sprawdzenie oświetlenia instalacji elektrycznej
  • Sprawdzenie połączeń śrubowych
  • Sprawdzenie zużycia napędu
  • Sprawdzenie napięcia szprych tensometrem i w razie potrzeby poprawa naciągu szprych
  • Smarowanie łańcucha oraz goleni amortyzatora
  • Mycie roweru
  • *W PRZYPADKU KONIECZNOŚCI WYMIANY KTÓREGOŚ Z ELEMENTÓW DOLICZAMY DODATKOWY KOSZT USŁUGI ZGODNIE Z CENNIKIEM SERWISOWYM ORAZ KOSZT UŻYTYCH CZĘŚCI.
  • Przegląd rozszerzony XL + użyte części (w przypadku piast planetarnych + 40zł) 250 zł
  • Oględziny roweru - wizualne sprawdzenie połączeń spawanych i powłoki lakierniczej
  • Sprawdzenie ogumienia - uzupełnienie ciśnienia w kołach do zalecanego przez producenta opony, ułożenie opony
  • Serwis piasty przód - mycie, kontrola i oględziny łożysk, wymiana smaru
  • Serwis piasty tył – mycie, kontrola i oględziny łożysk, wymiana smaru
  • Sprawdzenie luzów w mechanizmie korbowym i dokręcenie pedałów, koronek – uzupełnienie smaru, demontaż, kontrola i ponowny montaż suportu
  • Serwis łożysk kierownicy, czyszczenie, kontrola, wymiana smaru, regulacja
  • Sprawdzenie naciągu szprych za pomocą tensometru - dokręcenie luźnych szprych, wycentrowanie kół i w miarę możliwości wyrównanie napięcia szprych.
  • Sprawdzenie ustawienia przerzutki przód - ustawienie i regulacja przerzutki
  • Sprawdzenie ustawienia przerzutki tył - regulacja przerzutki, serwis sprzęgła przerzutki (jeśli występuje) ewentualna wymiana linek i pancerzy
  • Prostowanie haka przerzutki w razie potrzeby
  • Wymiana napędu w razie potrzeby
  • Sprawdzenie ustawienia hamulca przód i tył - ustawienie klocków i wyregulowanie hamulców, ewentualna wymiana linek i pancerzy
  • Sprawdzenie instalacji elektrycznej (oświetlenie)
  • Sprawdzenie połączeń śrubowych
  • Mycie roweru
  • Pełne mycie napędu
  • Smarowanie łańcucha oraz goleni amortyzatora
  • Przegląd rozszerzony XXL + użyte części (w przypadku piast planetarnych + 40zł) 400 zł
  • Oględziny roweru - wizualne sprawdzenie połączeń spawanych i powłoki lakierniczej
  • Mały przegląd widelca
  • Sprawdzenie ogumienia - uzupełnienie ciśnienia w kołach do zalecanego przez producenta opony, ułożenie opony
  • Serwis piasty przód - mycie, kontrola i oględziny łożysk, wymiana smaru
  • Serwis piasty tył – mycie, kontrola i oględziny łożysk, wymiana smaru
  • Sprawdzenie luzów w mechanizmie korbowym i dokręcenie pedałów, koronek – uzupełnienie smaru, demontaż, kontrola i ponowny montaż suportu
  • Serwis łożysk kierownicy, czyszczenie, kontrola, wymiana smaru, regulacja
  • Sprawdzenie naciągu szprych za pomocą tensometru - dokręcenie luźnych szprych, wycentrowanie kół i w miarę możliwości wyrównanie napięcia szprych.
  • Sprawdzenie ustawienia przerzutki przód - ustawienie i regulacja przerzutki
  • Sprawdzenie ustawienia przerzutki tył - regulacja przerzutki i serwis sprzęgła przerzutki (jeśli występuje)
  • Prostowanie haka przerzutki w razie potrzeby
  • Wymiana napędu w razie potrzeby
  • Sprawdzenie ustawienia hamulca przód i tył - ustawienie klocków i wyregulowanie hamulców
  • Sprawdzenie oświetlenia instalacji elektrycznej
  • Sprawdzenie połączeń śrubowych
  • Mycie roweru
  • Pełne mycie napędu
  • Smarowanie łańcucha oraz goleni amortyzatora
  • Wymiana płynu w hamulcach hydraulicznych oraz ich oględziny
  • Serwis pedałów

SklepBajka Pszów

Michała Drzymały 3, Pszów
32 455 76 67
Pon: 09:00 - 17:00
Wt: 09:00 - 17:00
Śr: 09:00 - 17:00
Czw: 09:00 - 17:00
Pt: 09:00 - 17:00
Sob: 09:00 - 13:00
Nie: nieczynne

Bike Multi Sport

Rzemieślnicza 6, Goleniów
91 418 08 73
Pon: 10:00 - 18:00
Wt: 10:00 - 18:00
Śr: 10:00 - 18:00
Czw: 10:00 - 18:00
Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nie: nieczynne
Pasja nie szuka prostych rozwiązań. Pcha na nieznane ścieżki. Przybija piątkę z ryzykiem i z rozsądkiem nie zawsze jej po drodze. Ale z pasją chrupiesz życie, jak soczystą papierówkę. Zaufaliśmy pasji… bezgranicznie. Marek, były kolarz, właściciel firmy Bike Multi Sport i Marzanna, żona, która nie umiała jeździć na rowerze. Dzisiaj łączy nas nie tylko obrączka. Rodzinne i biznesowe koła napędza rowerowa pasja. Robimy to, ponieważ wierzymy, że za sprawą pasjonatów rowerowania, nasza planeta odzyskuje luz i czyste płuca. Przecież Rower nie truje! A pasja pozwala Być na Maxa Sobą!

S4Bikes

Chrzanowskiego 56, Wrocław
530 908 893
Pon: 12:00 - 18:00
Wt: 12:00 - 18:00
Śr: 12:00 - 18:00
Czw: 12:00 - 18:00
Pt: 12:00 - 18:00
Sob - Nie: nieczynne
Prowadzimy kompleksowy serwis i naprawę rowerów każdego rodzaju. Wieloletnie doświadczenie oraz pasja gwarantują profesjonalną obsługę i najwyższą jakość wykonanych usług.

S4Bikes

Cennik

Oddając sprzęt do serwisu Klient oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu i akceptuję wszystkie zawarte w nim warunki. Regulamin jest dostępny pod adresem: http://s4bikes.pl/index.php/regulamin-serwisu/
  • PRZEGLĄD PODSTAWOWY 100 zł
  • (regulacja hamulców, przerzutek, dokręcanie wszystkich połączeń śrubowych, kasowanie luzów na elementach łożyskowanych, sprawdzenie stanu ogumienia oraz innych komponentów, wyrównanie ciśnienia w oponach, smarowanie łańcucha)
  • PRZEGLĄD ROZSZERZONY 150 zł
  • (regulacja hamulców, przerzutek, dokręcanie wszystkich połączeń śrubowych, sprawdzenie stanu ogumienia oraz innych komponentów, wyrównanie ciśnienia w oponach, smarowanie łańcucha, smarowanie piasty przedniej oraz tylnej)
  • PRZEGLĄD KOMPLEKSOWY
  • (rozebranie roweru do gołej ramy, mycie wszystkich części, smarowanie wszystkich elementów łożyskowanych, centrowanie kół, regulacja/odpowietrzanie hamulców, regulacja przerzutek.) od 300 zł
  • PRZEGLĄD GWARANCYJNY / ZEROWY nowego roweru, po przejechaniu ok. 500km 80 zł
  • ZŁOŻENIE nowego roweru z kartonu 80-100 zł
  • RAMY
  • Wymiana ramy 150-250 zł
  • Prostowanie haka w ramie z przerzutką 20 zł
  • WIDELEC SZTYWNY
  • Wymiana widelca 50 zł
  • Gwintowanie widelca za 1 cmb 10 zł
  • Przycięcie widelca 10-30 zł
  • AMORTYZATOR
  • Serwis dolnych goleni 60 zł
  • Serwis amortyzatora elastomerowo-sprężynowego 60-80 zł
  • Serwis amortyzatora olejowego (olej w cenie) 130-250 zł
  • KIEROWNICA
  • Wymiana kierownicy z oprzyrządowaniem 20-50 zł
  • Wymiana wspornika kierownicy 20-30 zł
  • KASETA I TRYB
  • Wymiana kasety lub trybu 15 zł
  • Czyszczenie kasety 20 zł
  • KOŁA
  • Centrowanie koła 30-40 zł
  • Zaplatanie i centrowanie koła 70 zł
  • Wymiana piasty lub obręczy 70-80 zł
  • Wymiana opony lub dętki w przednim kole 10 zł
  • Wymiana opony lub dętki w tylnym kole 10-50 zł
  • PIASTY
  • Naprawa i konserwacja piasty torpedo 40-50 zł
  • Czyszczenie, konserwacja piasty przedniej 30 zł
  • Czyszczenie, konserwacja piasty tylnej 35 zł
  • Regulacja piasty 10 zł
  • Czyszczenie, konserwacja piasty planetarnej Shimano, Sachs, Sram 80-150 zł
  • HAMULCE SZCZĘKOWE
  • Regulacja hamulca 20-25 zł
  • Wymiana hamulca z regulacją 25 zł
  • Wymiana klamki hamulcowej 15 zł
  • Wymiana klocków hamulcowych z regulacją 25 zł
  • Wymiana linki hamulcowej z regulacją 25 zł
  • HAMULCE TARCZOWE
  • Montaż hamulca tarczowego 40 zł
  • Wymiana okładzin hamulcowych z regulacją 30 zł
  • Wymiana tarczy hamulcowej 15 zł
  • Odpowietrzenie układu hamulcowego 40-60 zł
  • Wymiana płynu hamulcowego z odpowietrzeniem 50-70 zł
  • SUPORT
  • Wymiana mechanizmu korbowego 25 zł
  • Wymiana wkładu suportu 35-60 zł
  • Regulacja wkładu suportu 10 zł
  • Poprawa gwintu pod wkład suportu 20 zł
  • Gwintowanie ramy pod wkład suportu 50 zł
  • Frezowanie ramy pod wkład suportu 50 zł
  • STERY
  • Wymiana steru kierownicy 40-50 zł
  • Czyszczenie i konserwacja steru kierownicy 35 zł
  • Regulacja steru kierownicy 10 zł
  • Frezowanie ramy pod stery 50 zł
  • SIODŁO
  • Wymiana siodła lub wspornika siodła 10 zł
  • PRZERZUTKI
  • Wymiana przerzutki z regulacją 25 zł
  • Wymiana manetki z regulacją 25 zł
  • Wymiana linki z regulacją przerzutki 25 zł
  • Wymiana kółek w przerzutce 10 zł
  • Regulacja przerzutki 20-25 zł
  • OŚWIETLENIE
  • Montaż oświetlenia – z dynamem 20-50 zł
  • Montaż oświetlenia – bez dynama 10 zł
  • Naprawa oświetlenia 10-50 zł
  • PEDAŁY
  • Wymiana pedałów 5 zł
  • Naprawa gwintu pod pedały 10-20 zł
  • Tulejowanie mechanizmu korbowego pod pedały 50 zł
  • ŁAŃCUCH
  • Wymiana lub skracanie łańcucha 15 zł
  • Smarowanie łańcucha 5 zł
  • Czyszczenie i smarowanie łańcucha 20-30 zł
  • POZOSTAŁE
  • Montaż licznika 15 zł
  • Konfiguracja danych licznika 5 zł
  • Montaż błotników 15-40 zł
  • Montaż bagażnika 15-35 zł
  • Montaż kółek bocznych 15 zł
  • Montaż podpory roweru 5 zł
  • Mycie roweru 30-100 zł
  • Piaskowanie ramy z widelcem 100 zł
  • Lakierowanie ramy z widelcem proszkowo 150-200 zł
  • Magazynowanie sprzętu (2 zł/dzień) 60 zł/miesiąc
  • Usługi nie ujęte w cenniku wyceniane są według stawki za roboczogodzinę, która wynosi 90zł.

Bike Multi Sport - Łobez

Kraszewskiego 14, Łobez
91 573 06 00
Pon: 10:00 - 18:00
Wt: 10:00 - 18:00
Śr: 10:00 - 18:00
Czw: 10:00 - 18:00
Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nie: nieczynne
Pasja nie szuka prostych rozwiązań. Pcha na nieznane ścieżki. Przybija piątkę z ryzykiem i z rozsądkiem nie zawsze jej po drodze. Ale z pasją chrupiesz życie, jak soczystą papierówkę. Zaufaliśmy pasji… bezgranicznie. Marek, były kolarz, właściciel firmy Bike Multi Sport i Marzanna, żona, która nie umiała jeździć na rowerze. Dzisiaj łączy nas nie tylko obrączka. Rodzinne i biznesowe koła napędza rowerowa pasja. Robimy to, ponieważ wierzymy, że za sprawą pasjonatów rowerowania, nasza planeta odzyskuje luz i czyste płuca. Przecież Rower nie truje! A pasja pozwala Być na Maxa Sobą!

AMP BIKE

ul. Grzegorza Piramowicza 15, Nowy Sącz
571 228 337
Pon: 10:00 - 18:00
Wt: 10:00 - 18:00
Śr: 10:00 - 18:00
Czw: 10:00 - 18:00
Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nie: nieczynne
W naszym serwisie rowerowym zapewniamy najwyższą jakość usług. Najważniejsze dla nas jest Wasze zaufanie - chcemy, byście mieli pewność, że zostawiając nam rower do serwisu, powierzyli go profesjonalistom. Dlatego nasi mechanicy przechodzą regularne szkolenia prowadzone przed producentów części rowerowych i ciągle podnoszą swoje umiejętności. Jeśli nie możesz dostarczyć roweru do serwisu osobiście, za nie niewielką opłatą chętnie odbierzemy go z twojego miejsca zamieszkania i odwieziemy po wykonaniu naprawy/przeglądu.

AMP BIKE

Cennik

Podane ceny dotyczą wyłącznie robocizny, nie zawierają kosztu części zamiennych.

*cena może ulec zmianie w przypadku przekroczenia czasu podanego w cenniku
  • Centrowanie koła - przód od 40 zł
  • Centrowanie koła - tył od 40 zł
  • Czyszczenie i smarowanie napędu od 30 zł
  • Montaż akcesoriów rowerowych od 10 zł
  • Montaż amortyzatora od 60 zł
  • Montaż hamulca tarczowego - przód od 40 zł
  • Montaż hamulca tarczowego - tył od 40 zł
  • Montaż napinacza łańcucha od 30 zł
  • Montaż opony bezdętkowej od 50 zł
  • Montaż rogów od 10 zł
  • Mycie od 40 zł
  • Naprawa hamulca - przód od 50 zł
  • Naprawa hamulca - tył od 50 zł
  • Naprawa hamulca w holenderce - przód od 50 zł
  • Naprawa hamulca w holenderce - tył od 50 zł
  • Naprawa przerzutki w holenderce od 50 zł
  • Naprawa roweru elektrycznego od 50 zł
  • Odbiór nowego roweru od 100 zł
  • Odpowietrzenie hamulca tarczowego - przód od 50 zł
  • Odpowietrzenie hamulca tarczowego - tył od 50 zł
  • Prostowanie haka przerzutki od 30 zł
  • Przegląd generalny 300 zł
  • Przegląd generalny holenderki 400 zł
  • Przegląd gwarancyjny 60 zł
  • Przegląd regulacyjny 60 zł
  • Przegląd regulacyjny holenderki 60 zł
  • Przegląd z myciem 80-100 zł
  • Przeplot koła - przód od 60 zł
  • Przeplot koła - tył od 60 zł
  • Regulacja hamulca tarczowego - przód od 20 zł
  • Regulacja hamulca tarczowego - tył od 20 zł
  • Regulacja hamulca V/U-brake - przód od 20 zł
  • Regulacja hamulca V/U-brake - tył od 20 zł
  • Regulacja konusów piasty od 20 zł
  • Regulacja przerzutki przód od 20 zł
  • Regulacja przerzutki tył od 20 zł
  • Regulacja sterów kierownicy od 20 zł
  • Serwis amortyzatora od 100 zł
  • Serwis dampera od 120 zł
  • Serwis hamulca tarczowego - przód od 50 zł
  • Serwis hamulca tarczowego - tył od 50 zł
  • Serwis przerzutek elektronicznych od 60 zł
  • Serwis sztycy regulowanej od 120 zł
  • Serwis zawieszenia od 150 zł
  • Smarowanie łańcucha od 10 zł
  • Smarowanie pedałów od 20 zł
  • Smarowanie piasty od 30 zł
  • Smarowanie sterów kierownicy od 30 zł
  • Smarowanie suportu od 30 zł
  • Usługa niestandardowa od 100 zł
  • Wycena powypadkowa roweru od 100 zł
  • Wymiana amortyzatora od 60 zł
  • Wymiana baterii od 10 zł
  • Wymiana chwytów od 10 zł
  • Wymiana dętki - przód od 10 zł
  • Wymiana dętki - tył od 10 zł
  • Wymiana haka przerzutki od 30 zł
  • Wymiana hamulca V/U-brake - przód od 30 zł
  • Wymiana hamulca V/U-brake - tył od 30 zł
  • Wymiana i skrócenie przewodu hamulcowego od 50 zł
  • Wymiana kasety od 30 zł
  • Wymiana kierownicy od 40 zł
  • Wymiana klamki hamulca od 40 zł
  • Wymiana klocków hamulca tarczowego - przód od 30 zł
  • Wymiana klocków hamulca tarczowego - tył od 30 zł
  • Wymiana klocków hamulcowych - przód (szosa) od 20 zł
  • Wymiana klocków hamulcowych - tył (szosa) od 20 zł
  • Wymiana klocków hamulcowych V-brake  - przód od 20 zł
  • Wymiana klocków hamulcowych V-brake  - tył od 20 zł
  • Wymiana koła - przód od 30 zł
  • Wymiana koła - tył od 30 zł
  • Wymiana korby od 40 zł
  • Wymiana kółek przerzutki od 20 zł
  • Wymiana linki blokady widelca lub dampera od 30 zł
  • Wymiana linki hamulca V/U-brake - przód od 20 zł
  • Wymiana linki hamulca V/U-brake - tył od 20 zł
  • Wymiana linki lub pancerza w holenderce od 60 zł
  • Wymiana linki przerzutki - przód od 30 zł
  • Wymiana linki przerzutki - tył od 30 zł
  • Wymiana łańcucha od 30 zł
  • Wymiana manetki przerzutki od 40 zł
  • Wymiana nypla/nypli od 30 zł
  • Wymiana opony - przód od 20 zł
  • Wymiana opony - tył od 20 zł
  • Wymiana opony lub dętki w holenderce od 50 zł
  • Wymiana pancerza hamulca V/U-brake od 30 zł
  • Wymiana pancerza przerzutki od 30 zł
  • Wymiana pedałów od 20 zł
  • Wymiana płynu hamulcowego od 50 zł
  • Wymiana przerzutki - przód od 50 zł
  • Wymiana przerzutki - tył od 30 zł
  • Wymiana ramy od 100 zł
  • Wymiana siodełka od 20 zł
  • Wymiana suportu od 30 zł
  • Wymiana szprych od 40 zł
  • Wymiana szytki od 60 zł
  • Wymiana tarczy hamulcowej od 30 zł
  • Wymiana widelca od 40 zł
  • Wymiana wolnobiegu od 30 zł
  • Wymiana wspornika kierownicy od 20 zł
  • Zaplatanie owijki od 30 zł
  • Zaplot koła od 60 zł

BikeWorkshop

Motyli 1, Bielsko-Biała
889 009 420
Pon: 09:00 - 17:00
Wt: 09:00 - 17:00
Śr: 09:00 - 17:00
Czw: 09:00 - 17:00
Pt: 09:00 - 17:00
Sob - Nie: nieczynne
Profesjonalny serwis i kompleksowa naprawa rowerów górskich typu MTB i EMTB oraz wypożyczalnia rowerów elektrycznych.

BikeWorkshop

Cennik

  • Przegląd roweru
  • PRZEGLĄD PODSTAWOWY 360 zł
  • KONTROLA WIZUALNA STANU TECHNICZNEGO ELEMENTÓW: ogumienie, napęd, hamulce, amortyzator, sztyca, centryczność kół, rama, luzy, linki, pancerze, przewody
  • REGULACJA: hak ramy, przerzutki, hamulce, kokpit, stery, ciśnienie w oponach, konserwacja napędu, siła dokręcenia śrub
  • SERWIS FULL 750 zł
  • ZAKRES SERWISU PODSTAWOWEGO PLUS: centrowanie kół, serwis podstawowy puszki dumpera, goleni widelca, smarowanie sztycy, przelanie hamulców
  • ELEMENTY ROWERU
  • KOŁA
  • MONTAŻ TARCZY HAMULCOWEJ od 25 zł
  • WYMIANA DĘTKI (OPONY) od 60 zł
  • CENTROWANIE od 50 zł
  • WYMIANA SZPRYCH od 80 zł
  • MLEKO (TAŚMA, WENTYLE) 1 OPONA 110 zł
  • MLEKO (TAŚMA, WENTYLE) 2 OPONY 200 zł
  • ZAPLOT od 100 zł
  • PRZEPLOT od 150 zł
  • CZYSZCZENIE ZAPADEK BĘBNA od 50 zł
  • REGULACJA PIAST od 50 zł
  • NAPĘD
  • WYMIANA PEDAŁÓW od 20 zł
  • REGULACJA PRZERZUTEK od 50 zł
  • WYMIANA ŁAŃCUCHA od 40 zł
  • WYMIANA SUPPORTU od 50 zł
  • WYMIANA LINKI/PANCERZA od 30 zł
  • WYMIANA KORBY od 30 zł
  • WYMIANA KASETY od 30 zł
  • WYMIANA PRZERZUTKI od 50 zł
  • WYMIANA ZĘBATKI PRZEDNIEJ od 40 zł
  • MONTAŻ SILNIKA E-BIKE CENTRALNEGO od 150 zł
  • RAMA
  • PRZEPLOT PRZEZ RAMĘ PRZEWODU 50 zł
  • MONTAŹ / PROSTOWANIE HAKA od 25 zł
  • MONTAŹ SZTYCY REGULOWANEJ od 40 zł
  • WYMIANA ŁOŻYSKA od 40 zł
  • WYMIANA STERÓW od 70 zł
  • WYMIANA RAMY 350-450 zł
  • UBRANIE RAMY 250-350 zł
  • ZŁOŻENIE ROWERU Z KARTONU od 150 zł
  • GWINTOWANIE MUFY SUPPORTU od 50 zł
  • OKLEJANIE (Z FOLIĄ) 250 zł
  • HAMULCE
  • PRZELANIE od 60 zł
  • REGULACJA ZACISKU od 10 zł
  • WYMIANA KLOCKÓW od 20 zł
  • ZAKUCIE PRZEWODU od 20 zł
  • PROSTOWANIE TARCZY od 10 zł
  • USŁUGA NIEKATEGORYZOWANA, CENA DO UZGODNIENIA PRZED WYKONANIEM.
  • AMORTYZATORY & SZTYCE
  • SERWIS PODSTAWOWY (z wymianą linki od regulacji, blokady) 120 zł
  • SERWIS FULL
  • FOX PRZÓD (FIT4, GRIP, TALAS +100 zł) 500 zł
  • FOX TYŁ:
  • POWIETRZE 500 zł
  • SPRĘŻYNA 400 zł
  • ROCKSHOX PRZÓD:
  • CHARGER (+ CENA ZESTAWU SERWISOWEGO) 200 zł
  • MOTION CONTROL (+ CENA ZESTAWU SERWISOWEGO) 150 zł
  • ROCKSHOX TYŁ:
  • POWIETRZE (+ CENA ZESTAWU SERWISOWEGO) 220 zł
  • SPRĘŻYNA (+ CENA ZESTAWU SERWISOWEGO) 200 zł
  • REVERB (+ CENA ZESTAWU SERWISOWEGO) 150 zł

PEAK BIKE - Serwis Rowerowy i Wypożyczalnia E-BIKE

Kamienna 43D, Kraków
517 798 400
Pon: 11:00 - 19:00
Wt: 11:00 - 19:00
Śr: 11:00 - 19:00
Czw: 11:00 - 19:00
Pt: 11:00 - 19:00
Sob: 09:00 - 17:00
Nie: nieczynne
Dobry serwis rowerowy? Kraków Peak Bike przy ulicy Kamiennej 43D to klimatyczna miejscówka, w której z pewnością zostawisz swój rower w dobrych rękach! Odwiedzając nasz serwis rowerów poznasz mały znany, ale bardzo ciekawy zakątek Krakowa z XIX-wiecznym Fortem Luneta na czele, a sam serwis roweru odbędzie się we wnętrzu zabytkowego XX-wiecznego magazynu. Zrobimy rutynowy przegląd roweru jak również bardziej wymagające naprawy. Prowadzimy również serwis rowerów elektrycznych! Kraków i okolice - zapraszamy do skorzystania z usługi door to door. Wpadniemy po Twój jednoślad, a potem odstawimy prosto pod Twoje drzwi z rowerem gotowym do jazdy!

PEAK BIKE - Serwis Rowerowy i Wypożyczalnia E-BIKE

Cennik

Uwaga! Praca przy brudnym rowerze to dodatkowy koszt 35 zł lub mycie roweru 50 zł - cena nie uwzględnia mycia napędu w myjce ultradźwiękowej (+35 zł.)
  • PRZEGLĄDY ROWERÓW
  • PRZEGLĄD PODSTAWOWY 130 zł (e-bike 160 zł)
  • (regulacje układu napędowego, sprawdzenie stanu hamulców i regulacja (nie uwzględnia odpowietrzania i wymiany płynu hamulcowego), kontrola połączeń śrubowych, sprawdzenie i regulacja luzów części łożyskowanych, smarowanie napędu, kontrola stanu mocowania kół, kontrola stanu ogumienia, przegląd nie obejmuje ewentualnej wymiany części)
  • dopłata do mycia napędu w myjce ultra dźwiękowej (kaseta, łańcuch, tarcze korbowodu) 30 zł. Cena regularna 45 zł.
  • PRZEGLĄD ROZSZERZONY 250 zł (e-bike 320 zł)
  • (regulacje układu napędowego, sprawdzenie stanu hamulców i regulacja (nie uwzględnia odpowietrzania i wymian płynu hamulcowego), sprawdzenie połączeń gwintowanych, sprawdzenie i regulacja luzów części łożyskowanych, mycie napędu w myjce ultra dźwiekowej (kaseta, łańcuch, tarcze korbowodu), smarowanie napędu, kontrola stanu mocowania kół, kontrola stanu ogumienia, regulacja piast, sprawdzenie naciągu szprych - centrowanie kół, w przypadku e-bike - diagnostyka komputerowa, wymiana części w cenie)
  • dopłata do wymianu oleju w przekładniach Alfine 100 zł. Sugerowane interwały: po 1000 km, kolejne co 5000 km lub co 2 lata
  • PRZEGLĄD PREMIUM (hard trail) 450 zł (e-bike 550 zł)
  • PRZEGLĄD PREMIUM (full suspension) 650 zł (e-bike 850 zł)
  • Kompleksowa usługa, której celem jest maksymalne sprawdzenie roweru.
  • Przegląd uwzględnia wszystkie czynności wymienione w przeglądzie rozszeronym oraz: rozłożenie roweru na czynniki pierwsze, czyszczenie i konserwacja wszystkich elementów, ponowne złożenie i regulacja całości na nowych smarach oraz pancerzach.
  • PRZEGLĄD GWARANCYJNY (rowery zakupione w sklepie Peak Bike) 220 zł
  • PRZEGLĄD GWARANCYJNY (rowery zakupione w pozostałych sklepach) 440 zł
  • (regulacje układu napędowego, sprawdzenie połączeń gwintowanych, sprawdzenie i regulacja luzów części łożyskowanych, kontrola mechanizmu korbowego, sprawdzenie naciągu szprych - centrowanie kół, kontrola stanu mocowania kół, kontrola stanu ogumienia, sprawdzenie stanu hamulców i regulacja, smarowanie napędu, diagnostyka komputerowa rowerów elektrycznych, sprawdzenie sprawności i skuteczności działania pozostałych podzespołów rowerów).
  • SERWIS AMORTYZATORÓW
  • serwis widelca sprężyna/elastomer 120 zł
  • serwis widelca olej/powietrze 200 - 290 zł
  • serwis dampera 115 - 350 zł
  • NAPĘD
  • mycie napędu + smarowanie 60 zł
  • wymiana suportu 60 zł
  • wymiana korbowodu 45 zł
  • wymiana łańcucha 20 zł
  • wymiana kasety /wolnobiegu 35 zł
  • regulacja przerzutki przód 25 zł
  • regulacja przerzutki tył 25 zł
  • KOŁA
  • wymiana dętki standard / holender tył 25 zł/60 zł
  • wymiana opony 25 zł
  • centrowanie koła 40 - 60 zł
  • zaplatanie koła 60 - 100 zł
  • wymiana obręczy 60 - 115 zł
  • wymiana szprychy (+ 2,5 zł szprycha) 60 zł
  • wymiana piasty 115 zł
  • regulacja piasty / kasowanie luzu 25 zł
  • serwis piasty 35 - 115 zł
  • wymiana łożysk maszynowych 60 - 115 zł
  • zalewanie opony tubeless 45 zł
  • adaptacja koła pod system tubeless (+ zestaw do adaptacji) 80 zł
  • HAMULCE
  • regulacja hamulca 25 zł
  • wymiana klocków 25 zł
  • wymiana linki 20 zł
  • wymiana pancerza 20 zł
  • wymiana klamki 30 zł
  • wymiana hamulca szczękowego 45 zł
  • wymiana klamki hydraulicznej 60 zł
  • serwis klamki hydraulicznej 90 zł
  • wymiana zacisku hydraulicznego 60 zł
  • serwis zacisku hydraulicznego 80 zł
  • odpowietrzenie hamulca hydraulicznego 60 zł
  • prostowanie tarczy hamulcowej 25 zł
  • serwis hamulca bębnowego/rolkowego 60 zł
  • wymiana tarczy hamulcowej 25 zł
  • CZĘŚCI
  • wymiana widelca 70 zł
  • wymiana kierownicy 30 - 55 zł
  • wymiana owijki 45 zł
  • wymiana mostka 30 zł
  • regulacja sterów 60 zł
  • wymiana sterów 60 zł
  • wymiana manetki przerzutki 35 zł
  • wymiana linki przerzutki 20 - 40 zł
  • wymiana pancerzy przerzutki 30 - 60 zł
  • wymiana pedałów 20 zł
  • wymiana sztycy / siodełka 30 zł
  • prostowanie haka przerzutki 50 zł
  • INNE 
  • składanie roweru z pudełka 200 - 400 zł
  • wymiana ramy 300 - 550 zł
  • montaż błotników 50 - 100 zł
  • montaż bagażnika 50 - 100 zł
  • montaż licznika 40 zł
  • wymiana oleju w przekładni Alfine wraz z olejem 130 zł
  • mycie roweru (bez napędu) 50 zł
  • praca przy brudnym rowerze 35 zł
  • mycie napędu (łańcuch, kaseta, tarcze mechanizmu korbowego) w myjce ultradźwiękowej 45 zł
  • montaż fotelika dziecięcego  50 zł
  • usługi niestandardowe 120 zł/h
  • diagnostyka komputerowa rowerów elektrycznych 120 zł
  • aktualizaja oprogramowania w rowerach elektrycznych (Bosch, Simano, Brose) 150 zł
  • diagnostyka baterii Bosch 125 zł
  • montaż speedbox'a 120 zł
  • montaż speedbox'a w rowerze kupionym w Peak Bike 70 zł
  • wgranie oprogramowania Eplus (+ oprogramowanie) 50 zł
  • wycena dla towarzystwa ubezpieczeniowego 150 - 300 zł
  • usługa door 2 door - wyceniamy indywidualnie od 100 zł
  • opłata za przechowanie roweru - naliczana od 14 dnia od otrzymania przez klienta informacji o wykonaniu usługi naprawy 10 zł / doba

Specialized Warsaw

Ponczowa 14a, Warszawa
698 206 287
Pon: 11:00 - 19:00
Wt: 11:00 - 19:00
Śr: 11:00 - 19:00
Czw: 11:00 - 19:00
Pt: 11:00 - 19:00
Sob: 09:00 - 14:00
Nie: nieczynne
Pierwszy w tej części Europy Brand Store Specialized zaopatrzony w pełną ofertę produktów, gdzie każdy znajdzie tu coś dla siebie. 320 m² wypełniliśmy szeroką gamą rowerów i akcesoriów - od Rockhoppera po klasę S-Works. Posiadamy również bogatą ofertę odzieżową na każde warunki atmosferyczne. Naszym Gościom zapewniamy fachowe porady zarówno w dziedzinie eksploatacji posiadanych rowerów i innego sprzętu rowerowego, jak i rekomendacjami dla osób, które dopiero zaczynają myśleć o przygodzie z rowerem. W Specialized wiemy jak ważna jest wygoda i bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze, w tym celu stworzyliśmy profesjonalne studio bikefittingu, które zapewnia najwyższą dokładność pomiaru.

Specialized Warsaw

Cennik

Pełny cennik usług jest dostępny na miejscu w serwisie.
  • Przegląd gwarancyjny 150 zł
  • Podstawowa kontrola 250 zł
  • Przegląd podstawowy 400 zł
  • Przegląd rozszerzony 850 zł
  • Przegląd generalny 1099 zł
  • Budowa roweru z pudełka - NOWY 400 zł
  • Demontaż części z ramy 150 zł
  • Montaż opony 50 zł
  • Instalacja systemu bezdętkowego 130 zł
  • Instalacja systemu bezdętkowego (Tubeless Ready) 80 zł
  • Naklejanie szytki klejem (wcześniej przygotowanej) 250 zł
  • Centrowanie kola - podstawowe 80 zł
  • Budowa koła - standardowy zaplot 250 zł
  • Serwis przedniej piasty 150 zł
  • Serwis tylnej piasty 200 zł
  • Montaż hamulców hydraulicznych 160 zł
  • Odpowietrzenie układu hydraulicznego 80 zł
  • Wymiana okładzin hamulcowych (sztuka) 50 zł
  • Sprawdzenie i czyszczenie napędu 120 zł
  • Serwis suportu 120 zł
  • Montaż korby 100 zł
  • Montaż korby z pomiarem mocy 200 zł
  • Wymiana silnika 250 zł
  • Regulacja przerzutki 80 zł
  • Prostowanie haka przerzutki 50 zł
  • Montaż przerzutki 150 zł
  • Montaż kółeczek przerzutki 80 zł
  • Montaż manetek MTB 130 zł
  • Montaż klamkomanetek Szosa 170 zł
  • Ładowanie baterii Di2/ AXS 20 zł
  • Aktualizacja oprogramowania Di2/AXS 130 zł
  • Montaż tarczy mechanizmu korbowego 120 zł
  • Pomiar i montaż łańcucha 60 zł
  • Montaż kasety 50 zł
  • Serwis pedałów 80 zł
  • Montaż i ustawienie bloków 80 zł
  • Serwis sterów 120 zł
  • Serwis sterów Tarmac SL7/8 480 zł
  • Serwis sterów Venge Vias 500 zł
  • Serwis amortyzatora - dolne lagi 170 zł
  • Serwis amortyzatora sprężynowego 130 zł
  • Serwis amortyzatora - tłumik 170 zł
  • Serwis dampera - komora powietrza 130 zł
  • Montaż dampera 130 zł
  • Serwis tylnego wahacza 370 zł
  • Serwis sztycy regulowanej - Reverb/Transfer 250 zł
  • Docięcie rury sterowej 60 zł
  • Naprawa haka przerzutki 130 zł
  • Kontrola momentów dokręcenia śrub 40 zł
  • Montaż owijki kierownicy 80 zł
  • Montaż wspornika kierownicy 80 zł
  • Montaż kierownicy prostej 80 zł
  • Montaż kierownicy szosowej 170 zł
  • Montaż lemondki (clip on) 100 zł
  • Montaż kierownicy czasowej 200 zł
  • Montaż siodełka 40 zł
  • Montaż sztycy podsiodłowej 50 zł
  • Wymiana TCU + update 100 zł
  • Wymiana przewodu silnika - Levo gen 1 100 zł
  • Wymiana przewodu silnika - Levo gen 2 100 zł
  • Wymiana przewodu silnika - Levo gen 3 300 zł
  • Wymiana głównej wiązki - SL 250 zł
  • Wymiana głównej wiązki - Vado/ Creo 100 zł
  • Wymiana przewodu TCU - silnik 200 zł
  • Wymiana silnika - Turbo 300 zł
  • Wymiana baterii - Turbo 100 zł
  • Demontaż silnika - Turbo 250 zł
  • Wymiana manetki kierownicy - Turbo (poza Creo) 100 zł
  • Wymiana manetek kierownicy - Turbo (Creo) 130 zł
  • Czyszczenie okolic silnika - Turbo 250 zł
  • Wymiana czujnika prędkości (poza SL) 100 zł
  • Wymiana czujnika prędkości - Turbo SL 250 zł
  • Wymiana magnesu czujnika prędkości 250 zł
  • Montaż sztycy regulowanej - Levo gen 2/3 300 zł
  • Kalibracja silnika SL 50 zł
  • Aktualizacja oprogramowania Turbo 100 zł
  • Diagnostyka baterii Turbo 50 zł
  • Diagnoza czynności serwisowych z aplikacji 20 zł
  • Ładowanie baterii 20 zł
  • Czyszczenie roweru 150 zł
  • Wycena powypadkowa 500 zł
  • Dopłata za tandem / trójkołowiec 80 zł

Polar Sport Warszawa

Pereca 11, Warszawa
570 440 246
Pon: 11:00 - 20:00
Wt: 11:00 - 20:00
Śr: 11:00 - 20:00
Czw: 11:00 - 20:00
Pt: 11:00 - 20:00
Sob: 10:00 - 17:00
Nie: nieczynne
Jedyny taki serwis rowerowy w Warszawie. Od 30 lat prowadzimy najlepszy sklep górski w Polsce. Szczycimy się doświadczonymi, pełnymi górskiej pasji doradcami klienta, a od kilku sezonów także najlepszymi mechanikami rowerowymi w Warszawie. Smarujemy, regulujemy, wymieniamy, naprawiamy. Przywracamy do życia nawet najstarsze dwa kółka. Zapraszamy do serwisu Polar Sport Warszawa. Sprawdź jakość naszych usług i smak kawy, którą możesz się delektować, czekając na swój (prawie jak nowy) rower. Pereca 11 - sklep górski i serwis rowerowy w jednym.

Polar Sport Warszawa

Cennik

Usługi Express, to dodatkowo 50% wartości robocizny.
  • Przeglądy
  • Przegląd REGULACYJNY 130 zł
  • Diagnostyka roweru - co wymaga wymiany, kontrola zużycia napędu, regulacja przerzutek, regulacja hamulców, sprawdzenie połączeń gwintowych, pompowanie kół, smarowanie napędu. Wszelkie inne usługi wg cennika poniżej.
  • Przegląd PEŁNY 250 zł
  • Przegląd REGULACYJNY + centrowanie kół, smarowanie napędu, kasowanie luzów w sterach i piastach, mycie roweru z napędem. Wszelkie inne usługi wg cennika poniżej.
  • Przegląd PRO 450 zł
  • Przegląd PEŁNY + wymiana zużytych części, regeneracja i regulacja piast, regeneracja suportu, czyszczenie i smarowanie sterów. Wszelkie inne usługi wg cennika poniżej.
  • Przegląd roweru PREMIUM (aero, Di2, full, e-bike) 500 zł
  • Przegląd PRO + przegląd diagnostyka Di2 lub AXS, kontrola sworzni zawieszenia kluczem dynamometrycznym. Wszelkie inne usługi wg cennika poniżej.
  • Złożenie nowego roweru z kartonu + regulacja 150-200 zł
  • Napęd
  • Wymiana wkładu suportu lub czyszczenie i smarowanie suportu 60 zł
  • Wymiana/naprawa łańcucha 30 zł
  • Naprawa gwintu w korbie 80 zł
  • Wymiana korby 50-90 zł
  • Wymiana koronek korby 80 zł
  • Wymiana wolnobiegu/kasety 30 zł
  • Wymiana pedałów 30 zł
  • Przerzutki
  • Regulacja przerzutki przód/tył 30 zł
  • Regulacja i prostowanie haka przerzutki 40 zł
  • Wymiana i regulacja przerzutki przód/tył 50 zł
  • Wymiana linki, pancerza i regulacja z wewnętrznym prowadzeniem przewodów 60 zł
  • Wymiana linki, pancerza i regulacja z zewnętrznym prowadzeniem przewodów 40 zł
  • Wymiana manetki z regulacją 40 zł
  • Hamulce Mechaniczne
  • Regulacja hamulców 20 zł
  • Wymiana klocków / linki / pancerza i regulacja hamulców 40-60 zł
  • Wymiana dźwigni hamulca 40 zł
  • Montaż hamulca (1 komplet) 80 zł
  • Hamulce Tarczowe
  • Regulacja hamulców + prostowanie tarczy 50 zł
  • Odpowietrzanie/przelewanie hamulca (1 szt) 40-70 zł
  • Wymiana klocków 30 zł
  • Wymiana zacisku /klamki / przewodu / płynu i regulacja hamulców 50-80 zł
  • Montaż hamulca (1 komplet) 100 zł
  • Amortyzatory
  • Serwis amortyzatora sprężynowego od 120 zł
  • Serwis amortyzatora olejowego (bez uszczelek) od 180 zł
  • Serwis dampera (bez uszczelek) od 180 zł
  • Koła
  • Wymiana dętki / opony koło przód 30 zł
  • Wymiana dętki / opony koło tył 40-60 zł
  • Wymiana koła przód 50 zł
  • Wymiana koła tył 70-100 zł
  • Centrowanie koła (na rowerze) 40 zł
  • Centrowanie koła na centrownicy z wymianą szprych 60-80 zł
  • Zaplecenie nowego koła 120 zł
  • Wymiana obręczy / piasty 150 zł
  • Naprawa piasty / wymiana łożysk 50-100 zł
  • Serwis piasty planetarnej 150 zł
  • Koła bezdętkowe
  • Montaż nowego koła 80 zł
  • Wymiana starego uszczelniacza / taśmy 100 zł
  • Uzupełnienie uszczelniacza 20 zł
  • Kierownica
  • Smarowanie i regulacja łożysk sterów 50-100 zł
  • Wymiana sterów 100 zł
  • Nabicie gwiazdki sterów 20 zł
  • Skrócenie kierownicy / rury sterowej 40 zł
  • Wymiana kierownicy i osprzętu od 50 zł
  • Wymiana wspornika kierownicy od 40 zł
  • Montaż chwytów / rogów 20 zł
  • Montaż owijki 60 zł
  • Akcesoria
  • Montaż błotników 40 zł
  • Montaż bagażnika / fotelika dziecięcego 50 zł
  • Montaż podpórki / koszyka / bidonu / sztycy / siodełka 10-30 zł
  • Montaż sztycy regulowanej + prowadzenie przewodów 150-200 zł
  • Montaż oświetlenia 30 zł
  • Montaż oświetlenia dla piasty dynamo 40 zł
  • Montaż licznika + kalibracja 40 zł
  • Mycie
  • Czyszczenie tarczy i klocków 30 zł
  • Mycie i smarowanie napędu 50 zł
  • Mycie kompleksowe roweru z napędem 90 zł

Bike n Roll

Tęczowa 53 67-210 Ruszowice, Ruszowice
668 435 940
Pon: 12:00 - 18:00
Wt: 12:00 - 18:00
Śr: 12:00 - 18:00
Czw: 12:00 - 18:00
Pt: 12:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nie: nieczynne
W Bike n Roll kierujemy się kilkoma żelaznymi zasadami: diagnostyka zawsze jest u nas darmowa, nie ściemniamy i rzetelnie informujemy o stanie technicznym roweru, nie idziemy na łatwiznę i nie naciągamy na kupno nowych części, gdy nie ma takiej konieczności, poświęcamy Wam tyle czasu ile potrzebujecie, gwarantujemy uczciwe ceny, dokonujemy świadomego i przemyślanego wyboru części i akcesoriów, które mamy w ofercie. W serwisie korzystamy z najlepszej jakości smarów, olejów oraz preparatów do czyszczenia i konserwacji rowerów. Rzetelnie informujemy za co płacisz - otrzymujesz dokument potwierdzający ustalony zakres usług i szacunkową cenę serwisu.

Bike n Roll

Cennik

- gramy w otwarte karty, rzetelnie informujemy za co płacisz, otrzymujesz dokument potwierdzający ustalony zakres usług i szacunkową cenę serwisu
- ceny za usługi nie obejmują części
- w przypadku nieodebrania roweru z serwisu po upływie 10 dni od przekazania przez serwis informacji o zakończonej naprawie, serwis zastrzega sobie prawo do obciążenia klienta opłata za magazynowanie w wysokości 10 zł za każdy rozpoczęty dzień przechowywania roweru
  • PRZEGLĄDY
  • Przegląd podstawowy 120 zł
  • Regulacja przerzutek, regulacja hamulców, kontrola połączeń śrubowych, kontrola zużycia napędu i układu hamulcowego, kontrola i regulacja ciśnienia w oponach, kasowanie luzów sterów i piast, smarowanie łańcucha regulacja ciśnienia w przednim widelcu i damperze, jazda próbna.
  • Przegląd podstawowy z myciem 200 zł
  • Mycie całego roweru, czyszczenie i smarowanie napędu, regulacja przerzutek, regulacja hamulców, kontrola połączeń śrubowych, kontrola zużycia napędu i układu hamulcowego, kontrola i regulacja ciśnienia w oponach, kasowanie luzów sterów i piast, regulacja ciśnienia w przednim widelcu i damperze.
  • Przegląd konserwacyjny 250 zł
  • Regulacja przerzutek, regulacja hamulców, czyszczenie i konserwacja sterów, piast, suportu, centrowanie kół, kontrola połączeń śrubowych, kontrola zużycia napędu i układu hamulcowego, kontrola i regulacja ciśnienia w oponach, smarowanie łańcucha, regulacja ciśnienia w przednim widelcu i damperze.
  • *w ramach przeglądu bezpłatny montaż: dętek, opon, łańcucha, kasety/wolnobiegu, klocków hamulcowych, tarcz hamulcowych, linek i pancerzy zakupionych w Bike n Roll.
  • Przegląd konserwacyjny z myciem 330 zł
  • Regulacja przerzutek, regulacja hamulców, czyszczenie i konserwacja sterów, piast, suportu, centrowanie kół, kontrola połączeń śrubowych, kontrola zużycia napędu i układu hamulcowego, kontrola i regulacja ciśnienia w oponach, smarowanie łańcucha, regulacja ciśnienia w przednim widelcu i damperze, jazda próbna.
  • *w ramach przeglądu bezpłatny montaż: dętek, opon, łańcucha, kasety/wolnobiegu, klocków hamulcowych, tarcz hamulcowych, linek i pancerzy zakupionych w Bike n Roll.
  • Przegląd generalny od 450 zł
  • Mycie całego roweru, czyszczenie i smarowanie napędu, regulacja przerzutek, regulacja hamulców, odpowietrzanie i wymiana płynu w hamulcach hydraulicznych, wymiana linek i pancerzy, czyszczenie i konserwacja: sterów, piast, bębenka , centrowanie kół, kontrola połączeń śrubowych, kontrola zużycia napędu i układu hamulcowego, kontrola i regulacja ciśnienia w oponach, smarowanie łańcucha, regulacja ciśnienia w przednim widelcu i damperze, jazda próbna.
  • *w ramach przeglądu generalnego montaż części i akcesoriów jest bezpłatny
  • Przegląd generalny roweru z pełnym zawieszeniem od 550 zł
  • Mycie całego roweru, czyszczenie i smarowanie napędu, czyszczenie i smarowanie wahacza ramy wraz z wymianą łożysk, regulacja przerzutek, regulacja hamulców, odpowietrzanie i wymiana płynu w hamulcach hydraulicznych, wymiana linek i pancerzy, czyszczenie i konserwacja: sterów, piast, bębenka , centrowanie kół, kontrola połączeń śrubowych, kontrola zużycia napędu i układu hamulcowego, kontrola i regulacja ciśnienia w oponach, smarowanie łańcucha, regulacja ciśnienia w przednim widelcu i damperze, jazda próbna.
  • *w ramach przeglądu generalnego montaż części i akcesoriów jest bezpłatny
  • NAPĘD
  • wymiana łańcucha 20 zł
  • wymiana kasety/wolnobiegu 30 zł
  • wymiana mechanizmu korbowego 40 zł
  • wymiana zębatek mechanizmu korbowego 50 zł
  • wymiana wkładu suportu 60 zł
  • wymiana zapieczonego suportu 120 zł
  • wymiana pedałów 20 zł
  • regulacja przerzutki 30 zł
  • regulacja przerzutki Di2, AXS 50 zł
  • prostowanie haka przerzutki 20 zł
  • wymiana linki i pancerza przerzutki wraz z regulacją 45 zł
  • wymiana przerzutki/manetki wraz z regulacją 45 zł
  • wymiana klamkomanetki szosowej wraz z regulacją 60 zł
  • wymiana haka przerzutki wraz z regulacją 50 zł
  • wymiana kółek przerzutki 20 zł
  • konserwacja sprzęgła Shadow 50 zł
  • wymiana kompletnej grupy napędowej 200 zł
  • HAMULCE
  • regulacja hamulca szczękowego 20 zł
  • regulacja hamulca tarczowego 30 zł
  • wymiana klocków w hamulców szczękowych z regulacją 30 zł
  • wymiana klocków w hamulcu tarczowych z regulacja 40 zł
  • odpowietrzanie hamulca hydraulicznego 60 zł
  • skrócenie przewodu hydraulicznego z odpowietrzeniem i wymianą płynu 70 zł
  • wymiana klamki, zacisku, przewodu hamulca hydraulicznego z odpowietrzeniem i wymianą płynu 80 zł
  • wymiana linki i pancerza hamulca mechanicznego z regulacją 30 zł
  • prostowanie tarczy hamulcowej 25 zł
  • wymiana tarczy hamulcowej 20 zł
  • kompleksowy serwis hamulca tarczowego od 200 zł
  • KOŁA
  • wymiana dętki lub opony 25 zł
  • konserwacja piasty 40 zł
  • serwis bębenka 50 zł
  • redukcja luzów piasty 20 zł
  • wymiana łożysk w piaście 60 zł
  • centrowanie (z użyciem tensometru) koła z biciem poniżej 5mm 40 zł
  • centrowanie (przy pomocy tensometru) koła z biciem powyżej 5mm, z pękniętą szprychą lub jej brakiem 50 zł
  • centrowanie koła karbonowego 60 zł
  • zaplatanie koła (oprócz karbonowych) z użyciem tensometru 130 zł
  • zaplatanie koła karbonowego 220 zł
  • montaż opony Tubeless 60 zł
  • wymiana dętki lub opony w rowerze bez pełnej osłony łańcucha z hamulcem rolkowym, bębnowym lub piastą biegową 50 zł
  • wymiana dętki lub opony w rowerze z pełną osłoną łańcucha, hamulcem rolkowym, bębnowym i piastą biegową 80 zł
  • STERY/KIEROWNICA
  • wymiana kierownicy prostej (flatbar) 50 zł
  • wymiana mostka 30 zł
  • wymiana kierownicy szosowej (dropbar) + owijka 70 zł
  • skontrowanie sterów/kasowanie luzów 15 zł
  • konserwacja sterów 45 zł
  • wymiana sterów 60 zł
  • nabicie gwiazdki 20 zł
  • montaż widelca a-head wraz z przycięciem rury sterowej innej niż karbonowa i konserwacją sterów 60 zł
  • montaż widelca a-head wraz z przycięciem rury sterowej karbonowej 70 zł
  • montaż owijki 50 zł
  • montaż owijki 50 zł
  • montaż chwytów 20 zł
  • skrócenie kierownicy 40 zł
  • skrócenie kierownicy karbonowej 60 zł
  • SERWIS ZAWIESZENIA
  • przegląd amortyzatora sprężynowego/elastomerowego 100 zł
  • serwis amortyzatora, dampera: zapytaj nas w serwisie
  • jeśli widelec jest zamontowany w rowerze, wyjęcie go i montaż wiąże się z konserwacją sterów oraz regulacją hamulca, wtedy doliczamy 50 zł
  • INNE USŁUGI
  • złożenie roweru z kartonu 140 zł
  • wymiana ramy 200 zł
  • roboczogodzina 70 zł
  • nie znalazłeś usługi, która cię interesuje? – dzwoń, pisz, pytaj – na pewno pomożemy
  • MYCIE
  • Mycie roweru z czyszczeniem i smarowaniem napędu 120 zł
  • Mycie ramy, kół, opon, zabezpieczanie ramy, kół i podzespołów za pomocą najwyższej klasy sprawdzonych preparatów bezpiecznych dla anody i powierzchni lakierowanych i (Morgan Blue, Speedclean890, Muc-off, Juice Lubes), sprawdzenie ramy, kół i podzespołów pod kontem uszkodzeń, sprawdzanie stanu technicznego napędu, gruntowne czyszczenie elementów układu napędowego – kasety/wolnobiegu, mechanizmu korbowego, łańcucha, kół przerzutek., smarowanie napędu
  • *Na życzenie klienta smarujemy łańcuch olejami na różne warunki (do wyboru: suche. mokre, mieszane, smar ptfe z woskiem)
  • Czyszczenie i smarowanie napędu 70 zł
  • Sprawdzanie stanu technicznego napędu, gruntowne czyszczenie elementów układu napędowego – kasety/wolnobiegu, mechanizmu korbowego, łańcucha, kół przerzutek., smarowanie napędu
  • *Na życzenie klienta smarujemy łańcuch olejami na różne warunki (do wyboru: suche. mokre, mieszane)

AKTIV SPORT SADYBA

Wiertnicza 163, Warszawa
508 356 790
Pon: 11:00 - 19:00
Wt: 11:00 - 19:00
Śr: 11:00 - 19:00
Czw: 11:00 - 19:00
Pt: 11:00 - 19:00
Sob: 10:00 - 16:00
Nie: nieczynne
Aktiv Sport to prawdziwie niezależna marka sklepów sportowych. Od samego początku mieliśmy wizję sklepu przeznaczonego dla klientów rekreacyjnych, nie kojarzących sportu z ciężkim wysiłkiem fizycznym. Atmosfera i indywidualne podejście do klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Chcieliśmy stworzyć coś, czego brakowało nam na rynku sklepów sportowych, czyli miejsce które będzie połączeniem domowej atmosfery z produktami topowych marek.

AKTIV SPORT SADYBA

Cennik

  • Przegląd – PODSTAWOWY 299 zł
  • Przegląd – ROZSZERZONY 499 zł
  • Przegląd roweru ELEKTRYCZNEGO 349 zł
  • Przegląd gwarancyjny roweru 99 zł
  • Przegląd gwarancyjny roweru (spoza sklepu Aktiv Sport) 249 zł
  • Składanie roweru z kartonu 249 zł
  • Wymiana wkładu suportu 100-120 zł
  • Wymiana korby 60 zł
  • Wymiana łańcucha 35 zł
  • Naprawa gwintu w korbie 100 zł
  • Regulacja przerzutki 40 zł
  • Wymiana przerzutki / przerzutek 60-90 zł
  • Wymiana manetki / manetek 50-80 zł
  • Wymiana linki / pancerza przerzutki 50-60 zł
  • Wymiana dętki ( samo koło ) 35 zł
  • Wymiana dętki na rowerze 45 zł
  • Wymiana dętki holender (osłona łańcucha) 120 zł
  • Usługa tubeless (jedno koło) 90 zł
  • Centrowanie koła 70 zł
  • Zaplatanie koła 120 zł
  • Przeplatanie koła 130 zł
  • Serwis piasty 50 zł
  • Serwis piasty tylnej oraz bębenka 120 zł
  • Wymiana szprychy 40 zł
  • Wymiana ramy 600 zł
  • Ustawienie geometrii haka przerzutki (prostowanie) 50 zł
  • Wymiana haka przerzutki 40 zł
  • Regulacja hamulca 40 zł
  • Wymiana hamulca / hamulców 60-100 zł
  • Wymiana linki / pancerza hamulca 50 zł
  • Wymiana klocków / okładzin 50 zł
  • Wymiana dźwigni hamulca 50 zł
  • Odpowietrzanie hamulca hydraulicznego / wymiana płynu 140 zł
  • Skracanie przewodu hydraulicznego 110 zł
  • Montaż hamulca hydraulicznego 100 zł
  • Wymiana widelca 140 zł
  • Wymiana kierownicy 70 zł
  • Wymiana wspornika kierownicy 60 zł
  • Montaż owijki 70 zł
  • Wymiana gripów / chwytów 30 zł
  • Wymiana łożysk steru 80 zł
  • Serwis łożysk steru 80 zł
  • Serwis piasty trzybiegowej 170 zł
  • Serwis piasty pięciobiegowej 190 zł
  • Serwis piasty siedmiobiegowej 220 zł
  • Serwis piasty ośmiobiegowej 240 zł
  • Serwis piasty jedenastobiegowej (Alfine) 299 zł
  • Konwersja piasty do Nexus 3 (piasta, zaplot, regulacja) 650 zł
  • Konwersja piasty do Nexus 7 (Piasta, zaplot, regulacja) 1200 zł
  • Konwersja piasty do Nexus 8 (Piasta, zaplot, regulacja) 1400 zł
  • Aktualizacja systemu/sterowników/sterowników silnika 250 zł
  • Komputerowa diagnostyka stanu całego układu wspomagania 100 zł
  • Kontrola wszystkich połączeń elektrycznych oraz przewodów 50 zł
  • Komputerowa kontrola pojemności baterii systemów BOSCH 120 zł
  • Wymiana komponentu układu sterowania 250 zł
  • Diagnostyka komputerowa u klienta (z dojazdem) 600 zł
  • Raport serwisowy 100 zł
  • Odbiór rowerów na terenie Warszawy 120 zł
  • Dowóz rowerów na terenie Warszawy 120 zł
  • Odbiór i dowóz rowerów na terenie Warszawy 180 zł
  • Dowóz nowego roweru na terenie Warszawy 120 zł
  • Godzina pracy mechanika 190 zł
  • Opłata za nieodebranie roweru z serwisu w terminie (dzień) 5 zł
  • Montaż akcesoriów rowerowych (nóżka, licznik) 30 zł
  • Montaż błotników, fotelika, bagażnika 40 zł

AKTIV SPORT MOKOTÓW

ul. Puławska 105, Warszawa
508 878 907
Pon: 11:00 - 19:00
Wt: 11:00 - 19:00
Śr: 11:00 - 19:00
Czw: 11:00 - 19:00
Pt: 11:00 - 19:00
Sob: 10:00 - 16:00
Nie: nieczynne
Aktiv Sport to prawdziwie niezależna marka sklepów sportowych. Od samego początku mieliśmy wizję sklepu przeznaczonego dla klientów rekreacyjnych, nie kojarzących sportu z ciężkim wysiłkiem fizycznym. Atmosfera i indywidualne podejście do klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Chcieliśmy stworzyć coś, czego brakowało nam na rynku sklepów sportowych, czyli miejsce które będzie połączeniem domowej atmosfery z produktami topowych marek.

AKTIV SPORT MOKOTÓW

Cennik

  • Przegląd – PODSTAWOWY 299 zł
  • Wymiana suportu 120 zł
  • smarowanie łańcucha 5 zł
  • mycie roweru (bez mycia napędu) 100 zł
  • Wymiana linki/pancerza hamulca 50 zł
  • Przegląd – ROZSZERZONY 499 zł
  • centrowanie koła 70 zł
  • serwis łożysk sterów 80 zł
  • serwis piasty przedniej 50 zł
  • Przegląd roweru ELEKTRYCZNEGO 349 zł
  • serwis piasty tylnej oraz bębenka 120 zł
  • Składanie roweru z kartonu 249 zł
  • Przegląd gwarancyjny roweru 99 zł
  • Przegląd gwarancyjny roweru (spoza sklepu Aktiv Sport) 249 zł
  • Składanie roweru z kartonu 249 zł
  • Wymiana wkładu suportu 100-120 zł
  • Wymiana korby 60 zł
  • Wymiana łańcucha 35 zł
  • Naprawa gwintu w korbie 100 zł
  • Regulacja przerzutki 40 zł
  • Wymiana przerzutki / przerzutek 60-90 zł
  • Wymiana manetki / manetek 50-80 zł
  • Wymiana linki / pancerza przerzutki 50-60 zł
  • Wymiana dętki ( samo koło ) 35 zł
  • Wymiana dętki na rowerze 45 zł
  • Wymiana dętki holender (osłona łańcucha) 120 zł
  • Usługa tubeless (jedno koło) 90 zł
  • Centrowanie koła 70 zł
  • Zaplatanie koła 120 zł
  • Przeplatanie koła 130 zł
  • Serwis piasty przedniej 50 zł
  • Serwis piasty tylnej oraz bębenka 120 zł
  • Wymiana szprychy 40 zł